Puhu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Zemheri

  Zemheri

  Yönetmen: Hilal Saral
  Senaryo: Sema Ergenekon
  Oyuncular
  :
  Tür: Drama
  Yapım Yılı: 2020
  Yayın Tarihi: 15.01.2020
  Zemheri, babası haksızlığa uğrayan genç bir kadının gerçekleri ortaya çıkarmak için verdiği mücadeleyi konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu, senaryosunu ise Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Şebnem Dönmez, Zerrin Tekindor gibi isimler yer alıyor.
  Zemheri Orijinal Fragman
 • Blackhat

  Blackhat

  Yönetmen: Michael Mann
  Senaryo: Morgan Davis Foehl
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Suç, Drama
  Yapım Yılı: 2015
  Yayın Tarihi: 16.01.2015
  Global siber suç dünyasında geçen Hacker (Blackhat), izinli bir mahkûm ile onun Amerikalı ve Çinli ortaklarının, üst düzey bir siber suç ağının peşinden Chicago’dan Los Angeles, Hong Kong ve Jakarta’ya kadar gitmelerini konu alıyor.
  Blackhat Orijinal Fragman
 • Diriliş Ertuğrul

  Diriliş Ertuğrul

  Yönetmen: Metin Günay
  Oyuncular
  :
  Tür: Tarih, Aksiyon, Savaş
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 10.12.2014
  Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu hazırlayan önemli göç, sefer ve savaşların kahramanı olan ve Osmanlı’nın kurucusu Osman Bey’in babası olan Ertuğrul Gazi’nin yaşamı ve kahramanlıkları, dizinin ana konusunu oluşturuyor.
  Diriliş Ertuğrul 46. Bölüm 1.Fragmanı
 • Pompeii

  Pompeii

  Yönetmen: Paul W.S. Anderson
  Senaryo: Janet Scott Batchler, Lee Batchler
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Drama
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 26.08.2020
  Milattan önce 79 yılında, Vesuvius volkanı şiddetli bir patlamaya sahne olur ve bulunduğu antik Pompeii şehrini tehdit altına alır. Gemilerde köle olarak çalışan Milo, Naples'e gidecek olan gemide çalıştığı esnada bu patlama anına tanık olur. Olayın canlı tanığı olan Milo, bu dehşet anına ve sonrasında yaşananlara baktığında bildiği tek dünyanın, ateş ve küller nedeniyle yıkıma uğradığını fark eder. Öte yandan aşık olduğu Flavia da artık harabeye dönen bu olağanüstü güzellikteki şehirde hayatta kalmak için, patlamanın doğurduğu yıkıntıların arasında sığınacak bir yer aramaktadır. Flavia Roma komutanıyla evlenmesi için baskı altında tutulsa da Milo aşkı için savaşmaktan vazgeçmemiştir. Milo, Pompoii'ye geri dönüp hem gerçek aşkını hem de en yakın arkadaşını kurtarmaya karar verir.
  Pompeii Orijinal Fragman
 • Aramızda Kalsın

  Aramızda Kalsın

  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi, Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 2013
  Yayın Tarihi: 19.09.2013
  Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor. Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar’ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti. Yadigar, “Ömrümün en kara günü” dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.
  Aramızda Kalsın 51. Bölüm Fragmanı
 • Uyumsuz

  Uyumsuz

  Yönetmen: Neil Burger
  Senaryo: Evan Daugherty, Vanessa Taylor
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Macera, Romantik
  Yapım Yılı: 2014
  Yayın Tarihi: 18.04.2014
  Fütüristik bir distopya geçen hikayede toplum beş farklı fraksiyona bölünmüştür. Her bir bölüm farklı bir erdemi temsil etmektedir ve 16 yaşına giren her genç hangi bölümde yer almak istediğine kendisi karar vermektedir. Seçim bir kez yapılır ve artık ömür boyu orada kalmak zorundadırlar. Beatrice Prior ise herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Ardından tris ve kendi bölümündeki arkadaşları yaptıkları seçimin getirisi olarak bir rekabet içerisine girerler. Çok güçlü dayanıklılık isteyen fiziksel ve psikolojik testlere tutulurlar. Bu testlerin hepsi onları bir ölçüde değiştirecektir. Ama Tris’in herkesten sakladığı ve ortaya çıktığı anda ölümcül olabilecek bir sırrı vardır. Toplumun gidişatına göre bu sır ya sevdiklerinin hayatını kurtaracak ya da onun sonu olacaktır… Filmin yönetmenliğini Neil Burger üstlenirken, başrollerde Shailene Woodley ve Theo James yer alıyor.
  Divergent Orijinal Fragman
 • Fırıldak Ailesi

  Fırıldak Ailesi

  Yönetmen: Ömer Sinir, Berk Tokay
  Senaryo: H. Can Dizdaroğlu, Coşkun Irmak
  Tür: Çizgi Film
  Yapım Yılı: 2013
  Yayın Tarihi: 11.02.2013
  Senaryo ve proje dramaturgisi ile Coşkun Irmak'ın, çizgileriyle ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu’nun hayat verdiği Fırıldak Ailesi sıradan, küçük çıkarlar elde etmek için herşeyi yapabilecek, orta sınıf bir ailenin hikayesini anlatıyor. Deyim yerindeyse; 'Dünya dursa da onlar döner' sözünün yaşayan örneği oluyorlar. Sürekli başını belaya sokan Baba Sabri ve denge unsuru Anne Yıldız Fırıldak’ın 3 çocukları var. Aklı havada, haylaz oğulları Zeki, hayalperest kızları Afet ve daha yeni yeni konuşmaya başlayan bebek Tosun... Dizide evin gizli otoritesi ise anneanne Dürdane. Demet Akbağ ve Bülent Kayabaş’ın sesinden... 25 dakikalık sürelerle ekrana gelecek olan dizide Yıldız (Anne) karakterini Demet Akbağ, Sabri’yi (Baba) ise Bülent Kayabaş seslendirecek. Bir ilk… Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hazırlanan Fırıldak Ailesi, Türk televizyonlarında yetişkinlere yönelik ilk yerli çizgi film olma misyonunu da taşıyor.
  Fırıldak Ailesi Dizisi 12. Bölüm Fragmanı