Puhu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Red 2

  Red 2

  Yönetmen: Dean Parisot
  Senaryo: Jon Hoeber, Erich Hoeber
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
  Yapım Yılı: 2013
  Yayın Tarihi: 2.08.2013
  Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar.
  Red 2 Orjinal Fragman
 • 20 Dakika

  20 Dakika

  Yönetmen: Ali Bilgin, Serdar Işık
  Senaryo: Pınar Bulut, Kerem Deren
  Oyuncular
  :
  Tür: Aile, Aksiyon
  Yapım Yılı: 2012
  Yayın Tarihi: 1.01.2013
  Kadının, işlemediği halde cinayet ile suçlanarak cezaevine düşmesi ile mutlu bir evliliği olan çiftin hayatlarının alt üst olması... Eşinin bu cinayeti işlemediğinden emin olan koca ip uçlarının peşine düşüyor. Peki eşini cezaevinde kurtarabilecek midir?
  20 Dakika Orijinal Fragman
 • İşler Güçler

  İşler Güçler

  Yönetmen: Selçuk Aydemir
  Senaryo: Selçuk Aydemir
  Oyuncular
  :
  Tür: Komedi
  Yapım Yılı: 2012
  Yayın Tarihi: 28.06.2012
  İşler Güçler, üç ana karakterini gerçek hayattan, birebir gerçek isimleriyle ödünç alıp, onların etrafını kendi evreniyle sarıp sarmalayan, modern bir yalan aslında. Seyirciyi kendi merakıyla baş başa bırakıyor. Kullandığı çok basit bir tuzak var: Ne kadar gerçeğim? İşler Güçler muzip muzip sırıtıyor seyircisine. Yalan söylediğinin kendisi de farkında, seyircisi de. Ama bir yalanı hoş görmek için gerekli olan mizah eşiğinin sınırlarında dolaşıyor yapabildiğince. Seyirciyi inandıracak kadar gerçek, seyircinin hoş görebileceği kadar saçma. Ama komik, her zaman komik.
  "İşler Güçler" yeni bölümü ile 16 Nisan 2013 Salı günü Star Tv ekranlarında.
 • Acayip Hikayeler

  Acayip Hikayeler

  Yönetmen: Veli Çelik, Mustafa Altıoklar
  Senaryo: Ömer Genç, Galip Tekin
  Oyuncular
  :
  Tür: Fantastik, Çizgi Film
  Yapım Yılı: 2012
  Yayın Tarihi: 13.04.2012
  Galip Tekin'in fantastik dünyası, her hafta bambaşka hikayeler ve farklı oyuncularla ekrana gelecek. Galip Tekin'in dergilerinde yayınlanmış öykülerinden yola çıkarak hazırlanan hikayelerin anlatıcısı ise; Hayko Cepkin. Tekin'in birbirinden çarpıcı hikayelerini ekrana taşımak için 2 yıldır, 20'ye yakın yazar çalıştı ve çizgi roman tadını ekrana taşımak için 15 animatör karakterleri oluşturdu. Galip Tekin'in fantastik dünyasının tüm karakterleri değişik tekniklerle dizide yer alacak. Acayip Hikayeler her bölüm bambaşka fantastik hikaye ve farklı usta oyuncularla izleyiciyi şaşırtacak.
 • Açlık Oyunları

  Açlık Oyunları

  Yönetmen: Gary Ross
  Senaryo: Gary Ross, Billy Ray
  Oyuncular
  :
  Tür: Aksiyon, Drama, Bilim Kurgu
  Yapım Yılı: 2012
  Yayın Tarihi: 23.03.2012
  Yakın bir gelecekte Kuzey Amerika kuraklık ve arkasından gelen yangın ve kıtlıklarla zayıflayarak çökmüş; yerini bir başkent ve 12 eyaletten oluşan Panem adında bir ülkeye bırakmıştır. Bu yeni ülkede her sene eyaletlerden kura ile seçilen ikişer gencin katıldığı 'Açlık Oyunları' düzenlenmektedir. Kısmen eğlence amaçlı, kısmen de halka göz dağı vermeyi hedefleyen bu oyunlar, ayrıca tüm Panem ülkesinde televizyonlardan da izlenmektedir. 24 farklı 'yarışmacı' bütün televizyon seyircilerinin gözleri üzerindeyken, rakiplerini eleme ve hayatta kalma mücadelesi vermektedirler.
 • Blitz

  Blitz

  Yönetmen: Elliott Lester
  Senaryo: Ken Bruen, Nathan Parker
  Oyuncular
  :
  Tür: Gerilim
  Yapım Yılı: 2011
  Yayın Tarihi: 6.05.2011
  İşinin ehli bir polis olan Tom Brant (Jason Statham) şehre korku salan seri katili yakalamak için görevlendirilir. Olaylar geliştikçe hedefin kendisi olduğunu anlayacaktır.
 • Papatyam

  Papatyam

  Yönetmen: Bora Tekay
  Senaryo: Murat Aras
  Oyuncular
  :
  Tür: Aile, Komedi
  Yapım Yılı: 2009
  Yayın Tarihi: 6.01.2009
  Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi. Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler? Bir yanda üç kere boşanmış gönül işlerinde başarısız bir adam (Metin Akpınar) öteki tarafta aldatılmış yaralı bir kadın (Nilgün Kasapbaşoğlu). Aynı eve girdiklerinde anladılar ki geçinmek hiç de kolay olmayacak. Ama bu işten dönüş yok. Çünkü aşk bacayı sardı artık. Peki ya çocuklar? Babalarının evlenmelerini hiç istemediler. Şimdi ne yapacaklar? Birbirinden farklı bu kadar insan bir eve toplanırsa neler olur? Hala kayınvalidesiyle yaşayan bahtsız gelin, okutulmayan ve baba mesleğini yapan şanssız oğul, sürekli boşanmanın eşiğinde yaşayan modern kentli çift. Kontör için para bulamazken geleceklerini inşa etmeye çalışan gençler, evliliği hayal eden ama parası olmayan delikanlılar. Ekonomik krizin bellerini büktüğü, siftah yapamadan kapatan esnaflar ve onların hüzünlü komik öyküleri...