Puhu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Kaçış Planı

  Kaçış Planı

  Yönetmen: Paul Haggis
  Senaryo: Paul Haggis, Fred Cavayé
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Drama, Romantik
  Yapım Yılı: 2010
  Yayın Tarihi: 25.02.2011
  John Brennan’ın hayatı, eşi Lara’nın, işlemediğini iddia ettiği bir cinayetten tutuklanıncaya kadar mükemmel gitmektedir. John eşinin masumiyetini kanıtlamaya çalışır fakat son başvurularının da reddedilmesiyle yapılacak tek şeyin eşini hapisten kaçırmak olduğuna kanaat getirir. Sevdiği kadın uğruna sahip olduğu her şeyi riske atarak, bir kaçış plânı yapar ve tehlike dolu bir dünyaya atılır.
 • Testere 3D

  Testere 3D

  Yönetmen: Kevin Greutert
  Senaryo: Patrick Melton, Marcus Dunstan
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gizem, Suç
  Yapım Yılı: 2010
  Yayın Tarihi: 29.10.2010
  Jigsaw'un ölümcül yasası devam ederken Jigsaw'dan kurtulan bir grup insan kendilerine yardımcı olmak için destek ararlar ve ve bu destekçilerin en başında Bobby Dagen adında Jigsaw'dan kurtulmuş biri vardır. Bobby'nin gizli sırlarından yeni bir terör dalgası ortaya çıkacaktır.
 • Sihirbaz

  Sihirbaz

  Yönetmen: Sylvain Chomet
  Senaryo: Sylvain Chomet, Jacques Tati
  Tür: Animasyon
  Yapım Yılı: 2010
  Yayın Tarihi: 29.10.2010
  İlizyonist, nesli tükenmekte olan bir sahne eğlendiricisi. Sahnesi, yükselmekte olan bir rock yıldızı grubu tarafından ele geçirilir. Eskisi gibi gösteriler için bahçe - kafe partilerine de davet alamayınca başka ülkelere gitmeye karar verir. İskoçya kıyısında bir kasaba barında şovunu sergilerken karşılaştığı Alice adlı genç kız, yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.
 • Vampir İmparatorluğu

  Vampir İmparatorluğu

  Yönetmen: Michael Spierig, Peter Spierig
  Senaryo: Michael Spierig, Peter Spierig
  Oyuncular
  :
  Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
  Yapım Yılı: 2009
  Yayın Tarihi: 5.03.2010
  2019 yılında yaşanan bir veba salgını dünyadaki insanların çok büyük bir bölümünü vampire dönüştürmüştür. Artık kimse yaşlanmamaktadır. Fakat ortada büyük bir sorun vardır; sayıları iyice azalan insanlar artık vampir ırkına yeterli miktarda kan sağlayamamaktadır. Bu sırada insanlardan oluşan bir direniş gücü de vampirleri tekrar insana dönüştürmek için bir tedavi aramaktadır. Direnişçiler bunun için üst düzey bir vampir olan hematolog Edward Dalton’ı (Ethan Hawke) kaçırırlar.
 • Kardeşler

  Kardeşler

  Yönetmen: Jim Sheridan
  Senaryo: David Benioff, Susanne Bier
  Oyuncular
  :
  Tür: Gerilim, Savaş
  Yapım Yılı: 2009
  Yayın Tarihi: 7.05.2010
  Yüzbaşı Sam ve kardeşi Tommy, birbirleriyle zıt kişiliklere sahiptir. Tommy, hapisten yeni çıkmış bir serseridir. Bir Black Hawk helikopteri Afgan dağlarında vurulduğunda, Sam’in öldüğü varsayılır; aile sarsıcı bir boşluğa düşer ve Tommy, Sam’ın eşi Grace’e ile çocuklara karşı sorumluluk duygusuyla ağabeyinin yerini doldurmaya çalışır. Ama Sam ölmemiş, esir düşmüştür.
 • Testere 6

  Testere 6

  Yönetmen: Kevin Greutert
  Senaryo: Marcus Dunstan, Patrick Melton
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Gerilim
  Yapım Yılı: 2009
  Yayın Tarihi: 11.12.2009
  Özel Ajan Strahm ölmüştür ve Dedektif Hoffman da Jigsaw’ın tartışmasız varisi olarak ortaya çıkmıştır. Ancak, FBI Hoffman’a yaklaştıkça o da bir oyun başlatmaya zorlanır. Böylece Jigsaw’ın asıl büyük plânı sonunda anlaşılmıştır.
 • Testere

  Testere

  Yönetmen: James Wan
  Senaryo: Leigh Whannell, James Wan
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Gizem, Gerilim
  Yapım Yılı: 2004
  Yayın Tarihi: 28.10.2004
  İki adam karanlık bir odada uyanırlar. İkisinin ortasında kanlar içinde yatan birisi daha vardır. Seri bir katilin eline düşen ikilinin kurtulmak için tek bir çıkar yolu vardır: İkisinden biri diğerini sekiz saatte öldürmezse katil onları ve eşlerini öldürecek.