Puhu Tv Platformunda Yer Alan Filmler ve Diziler

 

 • Testere 5

  Testere 5

  Yönetmen: David Hackl
  Senaryo: Patrick Melton, Marcus Dunstan
  Oyuncular
  :
  Tür: Suç, Korku, Gizem, Gerilim
  Yapım Yılı: 2008
  Yayın Tarihi: 24.10.2008
  Popüler Testere / Saw serisinin beşinci bölümünde kriminal uzman Hoffman, Jigsaw efsanesini yaşatacak hayatta kalan son kişidir. Ancak tehdit söz konusu olduğunda sırrının açığa çıkmaması için her şeyi göze alarak tüm tehlikeleri ortadan kaldırmak zorundadır.
  Testere 5 (Saw 5) Orijinal Fragman
 • Testere 4

  Testere 4

  Yönetmen: Darren Lynn Bousman
  Senaryo: Patrick Melton, Marcus Dunstan
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gerilim
  Yapım Yılı: 2007
  Yayın Tarihi: 26.10.2007
  Jigsaw ve çırağı Amanda ölmüştür. Ajan Strahm ve Perez, yardım için dedektif Hoffman’ın ekibine katılır. Ekip Jigsaw’dan geriye kalanları inceleyerek bulmacanın parçalarını biraraya getirmeye çalışır. Jigsaw’ın oyunlarıyla tanışmamış olan son memur da doksan dakika içinde bir seri tuzağı aşmak ve eski bir arkadaşını kurtarmak zorunda kalacaktır. Ya da, o da ölümcül sonuçlarla karşılaşacaktır.
  Testere 4 (Saw 4) Orijinal Fragman
 • Testere 3

  Testere 3

  Yönetmen: Darren Lynn Bousman
  Senaryo: James Wan, Leigh Whannell
  Oyuncular
  :
  Tür: Gerilim, Psikolojik
  Yapım Yılı: 2006
  Yayın Tarihi: 3.11.2006
  Toplumu şiddetle sarsan, polisi ise aciz bırakan acımasız ve karmaşık oyunların ardındaki suç dehası Jigsaw, yeni çırağı Amanda’yla birlikte bir kez daha kaçmayı başarmış ve ortadan kaybolmuştur. Şehirdeki dedektifler ikilinin yerini bulmaya çalışırken, Doktor Lynn Denlon ve Jeff Jigsaw’un yeni kurban adaylarıdırlar fakat bundan haberleri yoktur.
  Testere 3 (Saw 3) Orijinal Fragman
 • Testere 2

  Testere 2

  Yönetmen: Darren Lynn Bousman
  Senaryo: Darren Lynn Bousman, Leigh Whannell
  Oyuncular
  :
  Tür: Korku, Gerilim
  Yapım Yılı: 2005
  Yayın Tarihi: 11.11.2005
  Amanda’yla birlikte kapana kısılmış başka kurbanlar da var; ve her biri yavaş yavaş kanlarına işleyen ve iki saat sonra ölümlerine neden olacak zehre bir panzehir bulmak için uğraşıyorlar. Kendine bakmak konusunda pek kaygı duymayan, dikbaşlı Xavier (Franky G.), grubun liderini oynamaya çalışan, sağduyulu Jonas (Glenn Plummer), inatçı Addison (Emmanuelle Vaugier), sıçanı andıran Obi (Tim Burd) ve duygusal açıdan kırılgan Laura (Beverley Mitchell) da onları fiziksel ve duygusal açıdan yıpratmaya çalışan Jigsaw tarafından sınanıyorlar.