Oyuncular
:
Tür: Dizi, Yabancı Dizi, Drama
Yapım Yılı: 2012 (43 dk)
Yayın Tarihi: 17 Eylül 2012 Pazartesi
Senaryo: Eric Kripke, Paul Grellong
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Yayıncı Kanal: NBC Universal Television

Dizinin Konusu

Açıklanamayan bir sebepten ötürü dünya üzerindeki bütün teknoloji durur. Elektriklerin kesilmesiyle bilgisayarlar çalışmaz, arabalar durur, tüm elektronik cihazlar bir daha açılmamak üzere kapanır.

Neler olduğunu bilen tek kişi Ben Matheson'dur ancak durumu düzeltebilmek için o da hiçbir şey yapamaz. Aradan 15 yıl geçer. Bu 15 yılda doğa şehirlere bıraktığı alanları geri almaya başlamış; Chicago yemyeşil olmuş, elektriksiz yaşama alışılmıştır. Devletler çökmüş, yönetim derebeylikleri andıran bir ortamda savaş lordlarının ve milislerin eline geçmiştir.

Bu arada Ben Matheson ailesiyle birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Fakat sırları onu rahat bırakmayacaktır. Elinde elektronik cihazların tekrar çalışmasını sağlayan bir 'şey' vardır ve bu şey yüzünden güç odaklarının hedefi olacaktır. Bu arada tüm bu olaylardan sonra birbirlerinden kopan arkadaşlar, sevgililer, aileler sevdikleriyle yeniden bir araya gelebilmek için mücadele eder.

Yapım Öyküsü

Revolution, Amerikan bir kıyamet sonrası bilim kurgu televizyon dizisidir. Eric Kripke'nin yarattığı dizinin prodüktörlüğünü J. J.... Devamı için tıklayın...
Revolution, Amerikan bir kıyamet sonrası bilim kurgu televizyon dizisidir. Eric Kripke'nin yarattığı dizinin prodüktörlüğünü J. J. Abrams'ın Bad Robot Productions firması NBC televizyonu için yayınlamıştır.

Çekim Bilgileri

Türkiye'de 25 Kasım 2012'de orijinal dilde türkçe altyazılı ile CNBC-e'de yayınlanmaya başlamıştır. Türkçe dublajlı olarak ise 15 ... Devamı için tıklayın...
Türkiye'de 25 Kasım 2012'de orijinal dilde türkçe altyazılı ile CNBC-e'de yayınlanmaya başlamıştır. Türkçe dublajlı olarak ise 15 Aralık 2012'de Star TV'de Devrim ismiyle yayınlanmaya başlamıştır.

Oyuncular

Dizi >> Diziler >> Revolution

Diziler

İlgili Haberler