Salako Romano

Salako Romano (Corky Romano)

Puan : 5/10 3 oy
Yönetmen: Rob Pritts
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2001 (85 dk)
Vizyon Tarihi : 18 Ocak 2002 Cuma
Senaryo: Rob Pritts, Jason Ward
Yapımcı Firma: Corky Productions Inc. [us]
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Corky Romano
Resmi Site: bventertainment.go.com/movies/corkyromano/flash.html

Salako Romano Filminin Konusu

Corky Romano, iyi niyetli bir veterinerdir. Bu nedenle mafya olan ailesiyle uyuşamadığı için aileden dışlanmıştır ve kendi halinde yaşamaya başlamıştır.Uzun zamandır izini kaybettiği babasından gelen sürpriz telefonla hayatı değişir! Yeraltı dünyasının önemli patronlarından olan babası, büyük jüri tarafından yargılanmaktadır ve sonu hapis olarak görülmektedir.

Baba Romano'nun elindeki kozları sonuna kadar kullanmak istemektedir ve gidişata dur diyebilecek tek kişi oğlu Corky'dir. Ailenin gizli servis tarafından tanınmayan tek kişisi olan Corky'den istedikleri, gizli servis elemanı olarak bu kuruluşa sızmak ve babası aleyhindeki kanıtları yok etmektir, böylelikle babası kurtulmuş olacaktır.

Corky, yıllar sonra buluştuğu ailesine yardımcı olacağı için çok mutludur, onu bir süper gizli ajan! olarak tanıttıran diğer kardeşler, Corky'nin gizli servise girmesini sağlarlar.

Salako Romano Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 3 Yorum
 • Film Notu 10/10
  ali desidero 8.06.2016 21:44:00
  on numara bi film ama bulamıyorum
 • Film Notu 1/10
  Ozgur Demir 5.02.2002 10:48:00
  Sinema sanatına katkısı olmayan düzeysiz seviyesiz ve izlendikden 1 aysonra hatırlanmıyacak filimler serisine yeni bir ekleme daha!! Kesinlikle gitmeyin.
 • Film Notu 8/10
  özgür kılıç 22.01.2002 15:03:00
  eglenceli ve ailenizin tüm fertleriyle izleyeceginiz bir flim.şiddet yok, çocuklarınızın izlemesini düşünmediğiniz sahneler yok.iyi bir flim.

Salako Romano Filminin Oyuncuları