Seni Uzaktan Sevmek

Seni Uzaktan Sevmek (Going the Distance)

Puan : 5/10 1 oy
Yönetmen: Nanette Burstein
Oyuncular
Tür: Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 2010 (109 dk)
Vizyon Tarihi : 3 Eylül 2010 Cuma
Senaryo: Geoff LaTulippe
Yapımcı Firma: New Line Cinema
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Going the Distance
Resmi Site: www.seniuzaktansevmek.com
Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Seni Uzaktan Sevmek Filminin Konusu

Erin’ın (Drew Barrymore) kıvrak zekası ve süzgeçten geçmemiş dürüstlüğü, bekarlığa yeni adım atmış olan Garrett’ı (Justin Long) bira, bar sohbeti ve ertesi gün edilen kahvaltı sırasında etkisi altına alır. Aralarındaki elektrik dört dörtlük bir yaz aşkının ateşini yakar, ama her ikisi de bu ilişkinin Erin’ın San Fransisco’daki evine dönmesi ve Garrett’ın işi için New York’ta kalmasıyla biteceğini düşünmektedir. Ne var ki, altı hafta boyunca beraberce şehrin altını üstüne getirmeleri beklenmedik bir anlam kazanınca, ikisi de ilişkiyi bitirme konusunda kararsız kalırlar. Arkadaşları Box (Jason Sudeikis) ve Dan (Charlie Day), Garrett’ın uçuş öncesi yemeden içmeden kesilmesi ve cep telefonuyla tam zamanlı bir ilişki yaşamasını espri konusu yapsalar da, en iyi içki arkadaşlarını, yeniden, zorlu bir ilişki yüzünden kaybetmekten hoşlanmazlar. Öte yandan, Erin’ın sinirli ve aşırı korumacı evli ablası Corinne (Christina Applegate) de, Erin’ı çok bilindik bir yolda tepetaklak düşmekten alıkoymak istemektedir.

Fakat iki zıt kıyılarda yaşamalarına, arkadaşların ve ailelerin olumsuz yaklaşımlarına, ve birkaç beklenmedik akıl çeldiriciye rağmen, çiftimiz aşk gibi bir şey bulmuş olabilirler; ve bol bol yazışmanın, müstehcen mesajların ve gece yarısı telefonlarının yardımıyla uzak mesafeli bir ilişkiyi hakikaten yürütebilirler.

Seni Uzaktan Sevmek Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu 5/10
    arif 5.09.2010
    Hoşça vakit geçirebilirsiniz ancak temelde romantik bir kız filmi :-)) Ayrıca çok açık sahneler var. Bence 13A rating değil 18 üstü bile olsa olurmuş.

Seni Uzaktan Sevmek Filminin Oyuncuları