Sensiz Olmaz

Sensiz Olmaz (High Fidelity)

Puan : 6/10 4 oy
Yönetmen: Stephen Frears
Oyuncular
Tür: Komedi
Yapım Yılı: 2000 (113 dk)
Senaryo: Nick Hornby, D.V. DeVincentis
Yapımcı Firma: Dogstar Films
Yapım Ülkesi: ABD, İngiltere
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: High Fidelity
Resmi Site: studio.go.com/movies/highfidelity/index.html

Sensiz Olmaz Filminin Konusu

Nick Hornby'in aynı adlı kült romanından uyarlanan 'High Fidelity'i İngiliz sinemasının en zeki yönetmenlerinden Stephen Frears yönetiyor. Orta-yaş krizine yakalanan Rob (John Cusack) otuzlu yaşlarında bir müzik dükkanı sahibi. Artık yaşlandığının ayrımına varan Rob, zeki ve güzel sevgilisi Laura (Iben Hjejle) tarafından yıllardır hiç değişmediği bahanesiyle terkediliyor. Böylece Rob en kötü beş terkedilişinin listesini yapıyor ve her ilişkisinin sonunu hatırlayıp bağlantılar kuruyor…

Sensiz Olmaz Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 4 Yorum
 • Film Notu -/10
  MERWE YAĞLI 9.08.2006 19:11:00
  BU ABLAM BANA HİÇ GÜZEL FİLM SEYRETTİREMEYECEKMİNESİNİ SEWER BU FİLMLERİN ANLAMAAM BEN YİNE GEORGE CLOONEY DE ISRARLIYIM (ABLA SENİ DEŞİFRE ETTİM OHH BEE)
 • Film Notu -/10
  çiğdem yağlı 10.06.2006 23:13:00
  bu film benim komedi kült filmim.. kaç defa seyrettim hatıramıyorum..ama filmi her seyrettiğimde adamlar sanki beniml konuşuyormuş gibi geliyor..onların fetiş halleri,müzik manyaklıklarında,fanatikliklerinde kendimi görüyorum..bide otobüste bı filmin kitabını okuyan bir çocuk vardı..high fidelity..ingilizcesi yani:) hey,guy.give me a call:)
 • Film Notu 10/10
  mehtapcusack 6.02.2006 21:09:00
  john cusack in izlemediğim filmi kalmamıstır sanırım,oyuncu olarak cok basarılı ve bu film onun zirveye cıktıgı roldür.tek kelimeyle mükemmel bir film,müzikler cok keyifli.izlemeyenler mutlaka izlesin,hayran kalıcaklardır.
 • Film Notu 8/10
  burcu yalçın 19.09.2000 20:47:00
  bence gayet hoş bir filmdi. Kahramanımızınm üzik dükkanını çok sevdim.Karakterler son derece iyi çizilmişti.Gidin, görün derim...

Sensiz Olmaz Filminin Oyuncuları