Sessiz Bir Yer 2

Sessiz Bir Yer 2 (A Quiet Place 2)

Puan : 8/10 1 oy
Yönetmen: John Krasinski
Oyuncular
Tür: Korku, Gerilim
Yapım Yılı: 2020 (96 dk)
Vizyon Tarihi : 16 Temmuz 2021 Cuma
Senaryo: John Krasinski
Yapımcı Firma: Paramount Pictures
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: A Quiet Place 2
Dağıtıcı Firma: UIP Türkiye

Sessiz Bir Yer 2 Filminin Konusu

A Quiet Place 2, yönetmenliğini John Krasinski’nin üstlendiği 2018 yapımı korku filmi Sessiz Bir Yer’in devam halkası. Başrollerinde yönetmenin yanı sıra Emily Blunt, Noah Jupe ve Millicent Simmonds’ın yer aldığı ilk filmde, güvenlikleri için seslerinden vazgeçen bir ailenin hikayesi konu ediliyordu.

Yaşadıkları yerde sese duyarlı yaratıklara karşı verdikleri mücadeleden sağ çıkmayı başaran anne Evelyn ve çocukları Marcus ile Regan'ın, tek tehlikenin sesle avlanan yaratıkların olmadığı dış dünyada hayatta kalma çabalarını anlatıyor. Evde yaşanan ölümcül olayların ardından Abbott Ailesi, sessizlik içinde sürdürdükleri yaşam savaşlarına devam ederken dış dünyanın dehşetiyle de yüzleşmek zorunda kalırlar.

Bilinmeze doğru tehlikeli bir şekilde gitmeye zorlanırken, kumdan yolun ardında pusuda yatan ve ses yoluyla avlanan yaratıkların tek tehlike olmadığının da kısa sürede farkına varırlar.

Sessiz Bir Yer 2 Yorum Yaz
"Yorumlar küfür hakaret ve müstehcenlik içeremez. Bu kurallara uymayan yorumlar silinecektir."
Toplam 1 Yorum
  • Film Notu 10/10
    Eleştirmen 7.07.2021 18:01:00
    Millicent Simmonds çok tatlı bir kız. Oyunculukta da başarılı. Umarım u çizgisini korur hatta kendini daha da geliştirir.

Sessiz Bir Yer 2 Filminin Oyuncuları