03 Medya kadrosunu güçlendirdi

23.12.2015
03 Medya kadrosunu güçlendirdi
Yapım şirketi önemli transferler yaptı.

'Kaderimin Yazıldığı Gün', 'Tatlı Küçük Yalancılar' ve son olarak 'Gecenin Kraliçesi' dizilerinin yapımcılığını üstlenen O3 Medya şirketi, Türkiye’ye ve dünyaya dizi, film ve televizyon programları üretmek üzere kadrosunu geliştirmeye devam ediyor.
 
2015 yılı içerisinde yaratıcı, yapımcı ve yönetmen olarak O3 Medya bünyesine katılan Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin ardından;‘Güz Yangını’, ‘Eşref Saati’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ gibi pek çok başarılı dizinin yönetmenliğini yapmış olan, ödüllü yönetmen Zeynep Günay Tan da artık O3 Medyaprojelerinde yönetmen koltuğuna oturan isimlerden olacak.
 
O3 yeni bir dev proje üzerinde çalışıyor
 
Eylül 2016’da ekranlarda olması planlanan dev projenin senaryosunu yazmak üzere  Necati Şahin  ve Nuran Evren Şit’le anlaşıldı.  Necati Şahin daha önce ‘Böyle Bitmesin’, ‘Osmanlı Tokadı’, ‘Gönül İşleri’ gibi dizilerin senaristliği yaptı. Nuran Evren Şit ise ‘Elveda Rumeli’ ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Sen De Gitme’, ‘İntikam’, ‘Hayat Yolunda’, ‘Şeref Meselesi’ adlı dizilerin ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ adlı sinema filminin senaryolarını kaleme aldı.
 
Başarılı isimlerle yola devam eden ve hızla büyüyen O3 Medya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en büyük medya grubu MBC ile ortaktır. 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler