+18'lik Filmlerin Yıldızı Evinde Ölü Bulundu

5.4.2016
+18'lik Filmlerin Yıldızı Evinde Ölü Bulundu
Yetişkin film sektörünün önde gelen isimlerinden Amber Rayne, aşırı dozda uyuşturucu kullandığı için yaşamını yitirdi.

10 yıl içinde 500'den fazla film çeviren Amerikalı eski cinsel içerikli film yıldızı Amber Rayne evinde ölü bulundu. 31 yaşındaki Rayne’in Los Angeles’taki evinde uykusunda öldüğü belirtiliyor. Ölüm nedenini belirlemek için otopsi yapılacak.

İLK OLASILIK UYUŞTURUCU

31 yaşındaki Rayne'in San Fernando Vadisi'ndeki evinde araştırma yapan polis genç kadının aşırı dozda uyuşturucudan hayatını kaybetmesinin büyük ihtimal olduğunu söyledi. Polis yetkilileri, Amber Rayne'in hayatını kaybettiği sırada yanında bir arkadasının bulunduğunu, genç kadının yanlışlıkla yüksek dozda uyuşturu almış olabileceğini açıkladı.

UYKUDA HAYAT VEDA ETTİ 

Amber Rayne'in yakınları, 10 yıldır cinsel içerikli film sektöründe çalışan Rayne'in 'Ya cumartesi gecesi geç saatlerde ya da pazar gününü ilk ışıklarında uykusunda hayata veda ettiğini' belirtti. Gerçek adı Meghan Wren olan Amber Rayne, bir süre önce sektörün en ünlü aktörlerinden biri olan James Deen'in kendisini taciz ettiğini ileri sürmüştü.

AMBER RAYNE KİMDİR?

Amber Rayne, 19 Eylül 1984 doğumlu İskoç-İtalyan kökenli Amerikan çıplak model ve yetişkin film oyuncusu. Yetişkin film sektörüne 2006'da 22 yaşında girmiş, şimdiye dek 181 filmde oynamıştır.
 
En Son Haberler


Haberler