5 yeni film vizyona giriyor

23.06.2016
5 yeni film vizyona giriyor
5 yeni film sinemalarda sizi bekliyor.

Yaz sıcaklarında sinema salonlarında serinlemek isteyenler için 5 yeni film vizyona giriyor.

Türkiye'deki sinema salonlarında bilimkurgu, dram, komedi, animasyon türünde 1'i yerli 5 film yarın ilk kez seyirciyle buluşuyor.

Muna

Vizyon girecek filmler arasında tek yerli yapım olan 'Muna' Filistin sorununa el atan ilk yerli film olma özelliğini taşıyor. İsrail ablukası altındaki Gazze'de yaşanan acı ve dramları konu edinen 'Muna'nın yönetmenliğini ilk filmiyle Madrid Film Festivali'ne En İyi Yabancı Film dalında aday olan Serdar Gözelekli üstleniyor. Filmin başrollerini Leyla Göksun, Turgay Aydın ve Kaan Çakır paylaşıyor.

Vizyona girecek diğer filmler ise şöyle: 

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit

İlk 'Kurtuluş Günü' filminin vizyona girmesinden 20 yıl sonra 'Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit' adıyla beyazperdede yer alacak olan film, yeni bir hikaye ile seyircinin karşısına çıkacak. İlk filmin başrolünde yer alan Jeff Goldblum, Vivica A.Fox, Bill Pullman'a yeni seride Liam Hemsworth, Maika Monroe ve William Fichtner eşlik ediyor.

Bekleyiş

Piero Messina'nın yönettiği İtalya ve Fransa ortak yapımı filmin başrollerinde Juliette Binoche, Lou de Laage, Giorgio Colangeli ile Domenico Diele oynuyor. Bir annenin beklenmedik bir şekilde oğlunun nişanlısıyla Sicilya'daki bir villada karşılaşmasıyla başlayan filmin yönetmen koltuğunda Muhteşem Güzellik'ten tanıdığımız Piero Messina oturuyor.

Kördüğüm

Bekar bir kadın olarak tek başına anne olmak isteyen Maggie'nin tüm planları John'a aşık olunca değişiyor.' Kanıt'filmiyle tanınan Rebecca Miller'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde, Travis Fimmel, Julianne Moore, Ethan Hawke, Greta Gerwig, Bill Hader, Maya Rudolph yer alıyor.

Süper Papağan Filmi

Aile sirkinde çalışan yaramaz bir papağının sirki kurtarmak için yaşadığı maceralı serüvenin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Ricardo Arnaiz üstleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler