50m2'den ilk teaser!

29.12.2020
50m2'den ilk teaser!
Netflix'in ses getirecek yerli komedi dizisi 50m2'den ilk görüntüler paylaşıldı.

Netflix Türkiye'nin yerli hamlesi son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda sinemalarda vizyona girmesi planlanan ancak korona salgını nedeniyle vizyon tarihi sürekli ertelenen Azizler ve 9 Kere Leyla filmleri ile başlayan, ardından Bir Başkadır, Atiye ve Aşk 101 dizileriyle devam eden yerli atağına komedi dizisi 50m2 eklendi.

İlk bölümü 27 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak olan 50m2'den ilk tanıtım videosu da meraklılarının beğenisine sunuldu.

Yönetmen koltuğunda İşler Güçler, Çalgı Çengi, Ailecek Şaşkınız, Baba Parası ve Düğün Dernek serisi gibi yapımlarla tanıdığımız Selçuk Aydemir'in oturduğu filmin diğer bir yönetmeni ve senaristi de Leyla İle Mecnun, Kara Bela, Bana Masal Anlat, Dede Korkut Hikayeleri gibi filmleriyle tanıdığımız Burak Aksak oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Özgür Emre Yıldırım, Gaye Gürsel, Murat Kılıç, Yiğit Kirazcı ve Tuncay Beyazıt gibi isimler yer alıyor. 

Gizemli bir tetikçi olan Gölge'nin hayatı, babası gibi gördüğü Servet'in kendisine ihanet etmesi ile altüst olur. Uğradığı ihanetin ardından kaçan Gölge, kendisini daha önce hiç görmediği bir mahallenin terzi dükkanında bulur. 50 metrekarelik alana sığınan Gölge'yi görenler, onu kısa bir süre önce vefat eden terzinin oğlu zanndeder. Kendiisi hakkında düşünülen kimliğe bürünen Gölge, mahalleli ile zaman geçirdikçe yeni kimliği ile iyice bütünleşir. Bu süreç, Gölge'nin gerçekte kim olduğunu anlamasını sağlayacaktır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler