7. Koğuştaki Mucize'den yeni video!

20.08.2019
7. Koğuştaki Mucize'den yeni video!
Dram filmi 7. Koğuştaki Mucize filminden yeni fragman paylaşıldı.

11 Ekim’de vizyona girmek için gün sayan ‘7. Koğuştaki Mucize’nin yayınlanan yeni tanıtımı, filme dair merakı artırıyor.

Lanistar Media ve Motion Content Group’un yapımcılığını üstlendiği, başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı, oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken ‘7. Koğuştaki Mucize’ filminin büyük ilgi gören ilk tanıtımının ardından yeni tanıtım yayınlandı.

İynemli’nin canlandırdığı Memo karakterinin koğuş koridorlarında görüldüğü anlardan sonra izleyicilerle paylaşılan ikinci tanıtımda Memo’nun kızı Ova rolündeki Nisa Sofiya Aksongur’un koğuşun içinde bebeğiyle oynadığı görüntüler, küçük kızın gözünden bu duygu yüklü hikayenin ipuçlarını veriyor.

7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışının konu edildiği filmin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstlenirken oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor. Filmin tanıtımlarında kullanılan ve sosyal medyada beğeni yorumları toplayan müzikler Hasan Özsüt’ün imzasını taşıyor.

7. Koğuştaki Mucize, 11 Ekim’de sinemaseverlerle buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler