A Quiet Place'den müjdeli haber!

24.06.2019
A Quiet Place'den müjdeli haber!
Merakla beklenen korku filmi Sessiz Bir Yer 2'nin çekim hazırlıkları başladı.

Sadece 17 milyon dolar bütçeyle çekilen; geçtiğimiz yıl vizyona giren ve vizyonda kaldığı 13 hafta boyunca tüm dünyada yaklaşık 340 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Sessiz Bir Yer / A Quiet Place filminin devamı olarak çekilmesi planlanan A Quiet Place 2'nin çekim hazırlıklarının başladığı duyuruldu.

Yapımcı firma Paramount Pictures tarafından yapılan duyuruda ilk filmin kadrosunda olan Noah Jupe, Millicent Simmonds ve Emily Blunt devam filminde de yer alacağı, kadroya ayrıca iki yıl üst üste Emmy Ödülü'ne aday gösterilen Brian Tyree Henry ve Cillian Murphy de dahil olacağı belirtildi.

İlk filmde olduğu gibi yönetmenliği ve senaristliği emanet edilen John Krasinski ikinci filmin konusu hakkında 'Artık görebileceğimiz birçok farklı nokta var. Bu dünyadaki diğer insanların neler deneyimlediklerini farklı bir açıdan görme konusu benim merakımı uyandırıyor.' demişti. Ancak ilk filmde karşımıza çıkan karakterlerin geri dönüşü, devam halkasının tamamen farklı kişileri ele almayacağını gösteriyor. Hikaye bir kez daha Evelyn ve çocuklarının çevresinde örülecek.' açıklamasında bulundu.

A Quiet Place 2'nin Türkiye vizyon tarihi 19 Mart 2020 olarak düşünülüyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler