Acı haberi alınca programını iptal etti

2.12.2016
Acı haberi alınca programını iptal etti
Kenan İmirzalıoğlu, acı haberler üzerine programını iptal etti.

Kara Sevda dizisinde rol alan Uğur Arslan'ın sahneye çıkacağı mekana rezervasyon yaptıran Kenan İmirzalıoğlu, acı haberler üzerine programını iptal etti.

Burak Özçivit, önceki gece Beyoğlu’nda bir mekanda sahne alan yakın arkadaşı Uğur Arslan’ı dinlemeye geldi.

Mekan çıkışı oldukça yorgun görünen oyuncu, kendisini bekleyen gazetecilere, 'Arkadaşlar malum olaylardan dolayı çok üzgünüm. Allah evlatlarını kaybeden ailelere sabır versin. Kötü haberler üst üste geldi. Erdal ağabeyimizi de kaybettik, onun da mekanı cennet olsun' dedi.

Arslan’ın çok yakın arkadaşı olduğunu ve onu kıramadığını belirten oyuncu, kendisini bekleyen aracına bindi. Ancak yakışıklı oyuncuyu fark eden hayranları, İstiklal Caddesi’nde aracın önünü keserek selfie yapmaya çalıştılar. Hayranlarının bu isteğini geri çeviren Burak Özçivit, hızla oradan uzaklaşırken, araç girişinin yasak olduğu caddeye aracını sokması dikkatlerden kaçmadı.

Rezervasyonunu iptal etti

Uğur Aslan’ın konsere gelmek için rezervasyon yaptıran Kenan İmirzalıoğlu, telefonla mekan yetkililerini arayarak, dün Sabah yaşanan talihsiz kazada hayatını kaybeden Erdal Tosun’a çok üzüldüğünü, böyle bir günde gelemeyeceğini belirterek rezervasyonunu iptal ettirdi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler