After'dan dublajlı ilk fragman geldi!

29.03.2019
After'dan dublajlı ilk fragman geldi!
Merakla beklenen romantik film After'dan ilk Türkçe fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Jenny Gage'in üstlendiği romantik dram filmi 'After'dan yeni bir fragman yayınlandı.

Bir wattpad hikayesinin beyaz perdeye uyarlanmış hali olan 'After'ın hikayesi, One Direction grubundan ilhamla Anna Todd tarafından kaleme alındı, Susan McMartin tarafından da beyaz perdeye uyarlandı.

 

After'ın oyuncu kadrosunda Safe ve Cleaning Up dizilerinden tanıdığımız genç oyuncu Hero Fiennes ile Wolf Creek, Wish Upon gibi yapımlarda görme imkanı yakaladığımız Josephine Langford'ın yanı sıra Cruel Intentions, Hellboy, The Sweetest Thing, Legally Blonde gibi yapımlardan tanıdığımız Selma Blair; American Beauty, The O.C., The Man Who Knew Too Little, The Player, Grace and Frankie, The Gifted gibi yapımlardan tanıdığımız Peter Gallagher; Jennifer Beals, Meadow Williams, Samuel Larsen, Dylan Arnold gibi isimler yer alıyor.

Wattpad üzerinden 2013 yılında yayınlanmaya başlanan hikayenin ardından 2018 yılında beyaz perdeye aktarılma kararı alınan romantik hikayeye sahip After, gizemli bir delikanlı ile tanıştıktan sonra hayatı değişen genç bir kızın hikayesini konu ediniyor. Üniversite öğrencisi olan Tessa, iyi niyetli, tatlı bir genç kızdır. Henüz lise mezuniyetinin ardından üniversitedeki ilk yılının ilk dönemindedir ve hızla adapte olmuştur. Mükemmel ders notları, rahat bir yaşamı ve sevimli bir sevgilisi olan Tessa’nın hayatında her şey yolundadır. Liseden beri birlikte olduğu sevgilisine sadık olan Tessa, iyi bir geleceğe sahip olmak için hırsla çalışır. Ancak onun sevgilisine sadakat, derslerine sorumluluk ve ailesine saygıyla kurduğu bu kontrollü hayatı, Hardin Scott adındaki genç bir delikanlı ile tanışması ile altüst olur. Gizemli bir adam olan Hardin, Tessa’dan oldukça farklı biridir. Tessa'nın korunaklı hayatına dahil olarak onun tüm değerlerini ve kendisini sorgulamasına neden olan olan genç adam ve Tessa arasında tarifi mümkün olmayan bir bağlılık ortaya çıkar. Tessa cinselliği keşfettiği Hardin ile bugüne dek kimseyle kurmadığı bir bağ kuracaktır.

After, 12 Nisan'da Türk izleyicilerinin huzurunda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler