Aile Hükümeti'nden final fragmanı!

6.10.2020
Aile Hükümeti'nden final fragmanı!
Bu hafta sonu vizyona girecek olan Aile Hükümeti'nden son fragman geldi.

RNK Prodüksiyon'un hafta sonu vizyona girecek komedi filmi Aile Hükümeti'nden son fragman da geldi. Eğlenceli filmin yapımcılığını Mehmet Yıldırım ve yönetmenliğini Burak Demirdelen üstlenirken senaryosunu Seçil Çömlekçi kaleme alıyor.

Elaldı köyüne atanan Salih öğretmenin akraba evliliklerinin önüne geçmek için bulduğu çözüm sonrasında tüm köy halkının düştüğü trajikomik durumları konu edinen filmin başrollerinde Alper Saldıran, Aslıhan Malbora, Mehmet Yıldırım, Nail Kırmızıgül, Metin Yıldız, Lale Başar, Gülhan Tekin gibi isimler yer alıyor.

Köydeki yeni hayatına alışmaya çalışan Salih, köyün güzeller güzeli kızı Zeynep’e aşık olur. Salih’in en büyük korkusu akraba evliliklerinin sık görüldüğü köyde Zeynep’in de evlendirilmesidir. Bu soruna bir çözüm bulmaya çalışan Salih, Aile Bakanlığı’na dilekçe yazar. Salih’in yazdığı dilekçeler sonrası harekete geçen bakanlık köydeki aile hayatının düzene sokulabilmesi, yaşanan sorunların çözülebilmesi için bir proje hazırlar.

Projeye göre herkes resmî nikah kıyacak ve akrabası ile evlenmeyenler, oturdukları evlerin ve işledikleri tarlaların tapularını almaya hak kazanacaktır. Bunun ardından evlenmeleri uygun olanları listelemeye başlayan Salih, beklemediği bir sonuç ile karşılaşır. Listeye göre insanlar sevdiklerinden ayrı düşüp başkalarıyla eşleşince işler karışık bir hal alır.  


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler