Ajda Pekkan'ın gençliğini Farah Zeynep Abdullah oynayacak

21.6.2017
Ajda Pekkan'ın gençliğini Farah Zeynep Abdullah oynayacak
Ajda Pekkan, magazin basını için önceki akşam iftar yemeği düzenledi.

Ajda Pekkan, magazin basını için önceki akşam Etiler Gürkan Şef’te iftar yemeği düzenledi. Pekkan, Cem Yılmaz'ın yeni filminde gençliğini oynayacak Farah Zeynep Abdullah'ın şarkılarını seslendireceğini açıkladı.

'Çok yorgunum'

İftar yemeği öncesi soruları yanıtlayan Ajda Pekkan, bayramda Kıbrıs’ta sahneye çıkacağını söyledi. Pekkan, “Çok yoğunum bu aralar, bayramda Kıbrıs’ta sahne alacağım. Bir taraftan da albüm çalışmaları devam ediyor” diye konuştu. 

'Yazı çok kötü kaçırdık' 

Albümü yaza yetiştiremediğini itiraf eden 71 yaşındaki şarkıcı, “Yeni albüm birazcık geç kaldık. Yazı çok kötü kaçırdık. Mevsimsel olarak da yazı daha tam yaşayamadık. O yüzden birazcık farklı yerlerde yazı yaşamak istiyoruz ve bir ay gecikmeli olarak gireceğiz stüdyoya” dedi.

'Beni yakalayıp ne yapacaksınız? '

Albüm sonrası tatile çıkacağını söyleyen Pekkan, bikinli görüntülenme korkusu olmadığını söyleyerek “Tatile hemen kaçacağım. Bodrum veya yurtdışında yakalayamayacaksınız beni. Hem çocuklar beni yakalayıp ne yapacaksınız? ” dedi.

'Şarkılarımı seslendirecek' 

Pekkan, Cem Yılmaz’ın çekimlerine başladığı “ArifV216” filminde şarkılarını Farah Zeynep Abdullah’ın söyleyeceğini açıkladı. Pekkan, “Farah Zeynep Abdullah, benim şarkılarımı seslendirecek. Filmde Farah’ın giyeceği kıyafetleri de birlikte seçtik. Ben de karıştım ‘şöyle olsun’ diye, güzel bir anı olacak” dedi.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler