Akademi yine sunucusuz!

9.01.2020
Akademi yine sunucusuz!
Oscar ödül töreni geçen yıl olduğu gibi sunucusuz gerçekleştirilecek.

Akademi Ödülleri yönetiminden Oscar adaylarının açıklanmasına ramak kala bu yılki ödül töreni hakkında resmi bir açıklama geldi. ABC Entertainment Başkanı Karey Burke'ün yaptığı açıklamaya göre, Akademi Ödül Töreni geçtiğimiz yıl olduğu gibi sunucusuz olarak gerçekleştirilecek.

Oscar ödülleri için heyecanlı bir şekilde geri sayım sürerken, Akademi yönetiminin kararını kapsayan bir duyuru yapıldı. Karey Burke, bu yılki ödül töreni hakkında şu sözleri sarf etti: 'Akademi'de hep birlikte, geçen yıl her şeyin yolunda gitmesine neden olduğu gibi gibi bu yıl da geleneksel sunucunun olmamasına karar verdik. Törende eğlenceye, müzikal numaralara, komediye, yıldızların gücüne yer verilecek.'

Oscar töreni ilk olarak 1989 yılında sunucusuz gerçekleştirilmiş, 30 yıl sonra ilk kez 2019’da yine sunucusuz yapılmıştı. Geçen yılki törenin sunucusu olarak komedyen ve aktör Kevin Hart'ın ismi açıklanmış, ancak 48 saat sonra homofobik tweet'leri tepki gören Hart sunuculuktan ayrılmıştı. Ardından Akademi, törenin sunucusuz gerçekleştirileceğini açıklamıştı.

Adayların 13 Ocak’ta açıklanacağı 92. Oscar Ödülleri, ABD’de 10 Şubat’ta, Türkiye saatiyle ise 10 Şubat’ı 11 Şubat’a bağlayan gece yarısı Los Angeles’ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler