Akıncılar geliyor!

9.10.2019
Akıncılar geliyor!
'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı' filminden ilk kareler görücüye çıktı.

Sezonun en iddialı yapımlarından olan ve sinemaseverler tarafından merakla beklenen ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin ilk tanıtımı yayınlandı. İlk tanıtım kurgusu, güçlü görsel dili ve aksiyon sahneleriyle izleyiciyi heyecanlandırdı.

Fatih Sultan Mehmet Han’a ölümüne bağlı en seçkin savaşçı birlikleri olan ve Tuna’dan Roma’ya kadar her dağa, her ağaca isimlerini kanlarıyla yazan, krallara adaletin kılıcı olduklarını öğreten Akıncıların destansı hikayesi ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın yapımcılığını, dünya üzerinde milyonlarca izleyicisi bulunan ‘Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ üstleniyor. 

Senaryosu ve proje tasarımı da Mehmet Bozdağ’a ait filmin başrolünü genç kuşağın başarılı ve yetenekli oyuncuları Emre Kıvılcım ve Ece Çeşmioğlu ile usta aktör Levent Özdilek paylaşıyor. Bu isimlere Serdar Gökhan, Ebru Özkan, Eren Vurdem, Seray Kaya, Selda Alkor, Cemal Hünal, Ogün Kaptanoğlu, Funda İlhan ve Sezgin Erdemir gibi isimler eşlik ediyorlar. 

İzleyici rekoru bekleniyor

Hikâyesi, oyuncu kadrosu, kostüm ve dekorlarıyla dünya çapındaki dev prodüksiyonlarla yarışan ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filminin ilk tanıtımı seyirci tarafından çok beğenildi. Yapımcı Mehmet Bozdağ'ın ve filme ait sosyal medya adreslerinden paylaşılan ilk tanıtım kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Tanıtım özgün ve güçlü görsel diliyle sinemaseverleri mutlu ederken, uluslararası boyuttaki aksiyon sahneleriyle de heyecana neden oldu. Filmin tanıtımı kısa sürede milyonlarca izlenme ve yorum alırken uzun yıllar sonra gişe rekorları kıracak bir tarihi drama ve aksiyon filmi geldiği yönündeki izleyici yorumları öne çıktı.

Çekim aşaması halen devam eden filmin 20 Aralık 2019 tarihinde vizyonda olması bekleniyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler