Aksiyon dolu yeni bir film: High Wire Act

29.7.2017
Aksiyon dolu yeni bir film: High Wire Act
Jon Hamm ve Rosamund Pike 'High Wire Act'te Bir Arada!

Başrollerinde Jon Hamm ve Rosamund Pike’ın yer aldığı High Wire Act’in Amerika hakları satın alındı.

The Wire, Fringe ve Boardwalk Empire gibi başarılı dizilerin yönetmenliğini yapan Brad Anderson'un sinema kariyeri henüz taze olmasına rağmen High Wire Act filmi merakla bekleniyor. Filmin başrollerini ilk kez bir filmde bir araya gelen Jon Hamm ve Rosamund Pike'ın paylaşması da film için ayrı merak konusu. 

Film, eşinin ölümünün ardından Lübnan’ı terkeden Amerikalı bir diplomatın yaşam öyküsünü beyazperdeye taşıyor. On yıl sonra CIA'den gelen bir telefonla, yalnızca kendisinin tamamlayabileceği zorlu bir göreve giden diplomatın akıl almaz yolculuğuna değinen yapım geniş bir oyuncu kadrosunu barındırıyor. Jon Hamm ve Rosamund Pike'a bu filmde Mark Pellegrino, Larry Pine, Shea Whigham, Alon Moni Aboutboul, Idir Chender ve Johnny Coyne eşlik ederken;efsanevi dizi Breaking Bad'in efsanevi oyuncusu Dean Norris de filme ayrı bir tat katıyor.

Senaryo dâhi senarist Gilroy'a ait...

Filmin senaryosunu The Bourne Legacy filminin dahi senaristi Tony Gilroy kaleme almış. Star Wars: Rogue One filminin de yapım ekibinden olan senaristin başarılı çalışmaları filme ayrı bir merak uyandırıyor. 

Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği ise henüz belli değil.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler