Aksiyon filmi Jumanji'den final fragmanı!

4.11.2019
Aksiyon filmi Jumanji'den final fragmanı!
Jumanji: The Next Level'ın final fragmanı karakter afişleriyle birlikte geldi.

Başrolde Robin Williams'ın yer aldığı 1995 yılı yapımı Jumanji ve Dwayne Johnson'ın yer aldığı 2017 yapımı Jumanji: Vahşi Orman'ın ardından üçüncü film olarak çekilen Jumanji: Next Level'dan karakter afişleri ve final fragmanı paylaşıldı.

Başrolde bir kez daha Dwayne Johnson'ın yer aldığı sevilen aksiyon filminde Johnson'a Karen Gillan, Kevin Hart, Danny DeVito, Jack Black, Awkwafina, Danny Glover gibi oyuncular eşlik ederken ünlü oyunculuar Tom Hanks ve Samantha Lewes’in 42 yaşındaki oğulları Colin Hanks de kadroda yer alıyor.

Her biri özel güçlere sahip avatarlara dönüşen dört arkadaşın mahsur kaldıkları Jumanji'nin devam halkasında ekip yeniden bir araya geliyor, ama bu kez oyunun kurallarının değiştiğini görüyorlar. Ayrıca aralarından birini kurtarmak için Jumanji'ye geri dönmek zorundalardır. Ancak Jumanji'ye geri döndüklerinde hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığını fark ederler. Ekip, kurak çöllerde ve karlı dağlarda bulunup bilinmeyen ve henüz keşfedilmeyenlerin üstesinden gelmek zorunda kalacak, böylece oyundan kaçmanın bir yolunu bulacaktır.

Jumanji: Next Level 13 Aralık 201'da Türk sinemaseverlerin huzuruna çıkacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler