Aladdin'den haber var!

18.03.2019
Aladdin'den haber var!
Sevilen oyuncu Will Smith'li Aladdin'den yeni fragman ve poster geldi.

Disney'in klasik animasyonların yeniden uyarlanma örneklerinden biri olan Aladdin'den yeni poster ve ilk uzun fragman görücüye çıktı. Başrollerinde Mena Massoud, Naomi Scott ve Will Smith'i barındıran Aladdin, orijinal hikayeye bağlı kalan ama yeni bir bakış açısı getiriyor. Yeni fragmanda Aladdin ve Jasmine'in tanışması ve sevimli cin Genie'in Aladdin'i bir prense dönüştürmesine şahit olacağız.

Filmin konusuna gelince: Aladdin, zamanını Agrabah şehrinde pazardan yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir. Gecelerini, şehrin farklı bölgelerinde uyuyarak geçirirken, gündüzlerini ise hırsızlığa ayırmaktadır. Ancak yaşam tarzına rağmen aslında Aladdin'in altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası, tuhaf babası tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan bir genç kızla tanıştığı zaman başlar. Bu genç kız aslında ülkenin sultanının kızı olan Prenses Jasmine'dir. Aladdin'in şansı, Harikalar Mağarası'ndan sihirli bir lamba aldığında aniden değişir. Bilmeden aldığı bu lambada, eğlenceye düşkün, neşeli ve 3 dileğini gerçekleştirme şansına sahip olan bir cin vardır. Aladdin'in lambanın cini sayesinde sevdiği kıza ulaşmaya çalışırken bilmediği şey ise Sultan'ın danışmanı Jafar'ın hem Aladdin hem de lamba için kendi planları olduğudur.

Aladdin'in yönetmen koltuğuna Guy Ritchie otururken Aladdin karakterine Mena Massoud, sevgilisi Jasmine'e ise Naomi Scott hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda Genie rolüyle usta oyuncu Will Smith'i, Jafar rolüyle Marwan Kenzari'yi, Sultan rolüyle Navid Negahban'ı, Dalia rolüyle Nasim Pedrad'ı, Prens Anders rolüyle Billy Magnussen'i izleyebilirsiniz. Hakim rolünde ise Yabancı En İyi Film dalında Altın Küre kazanan Paramparça filminin başrol oyuncusu olan Numan Acar'ı görüyoruz.

Sevimli cin Genie ve yakışıklı aşık dostu Aladdin'in macera dolu hikayesi 24 Mayıs 2019'da meraklılarına merhaba diyecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler