All My Life'tan ilk fragman geldi!

13.10.2020
All My Life'tan ilk fragman geldi!
Romantik drama filmi All My Life'tan ilk fragman görücüye çıktı.

Gerçek bir hayat hikayesinden beyaz perdeye aktarılan ve birbirlerine aşık olan bir çiftin yaşadığı büyük yaşam mücadelesinin ele alındığı romantik drama filmi All My Life'tan ilk paylaşım geldi.

Ölüm Günün Kutlu Olsun serisinin yıldızı Jessica Rothe'un başrolünde yer aldığı yapımda Rothe'a Crazy Rich Asians, Glee, Shadowhunters: The Mortal Instruments gibi yapımların başarılı ismi Harry Shum Jr. eşlik ediyor. Filmin diğer rollerinde ise Ever Carradine, Keala Settle, Josh Brener, Chrissie Fit gibi isimler yer alıyor.

Todd Rosenberg'ün, Solomon Chau ve Jennifer Carter'ın gerçek hikayesine dayanarak beyaz perde için senaryolaştırdığı filmin yönetmen koltuğunda My Friend Dahmer, Human Capital, We Summon The Darkness, Harvest gibi yapımlarla tanınan Marc Meyers oturuyor.

Filmin konusu

Gerçek bir hikayeye dayanarak hayata geçirilen All My Life'ın konusu ise şöyle: Genç bir çift, yaklaşmakta olan düğünlerinin heyecanı içindedir. Tam da bu tatlı koşuşturmanın içinde hayatlarını değiştirecek acı bir haber alırlar. Damada tedavi edilemeyen karaciğer kanseri teşhisi konulur ve genç adamın yaşamak için sadece birkaç ayı vardır.

All My Life'ın 23 Ekim tarihinde vizyonda olması bekleniyor.

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler