Almadım demişti!

8.5.2018
Almadım demişti!
Şahan Gökbakar'ın 'Almadım' dediği teknesiyle tatile çıktığı öğrenildi.

Şahan Gökbakar geçtiğimiz yıl, İstanbul Tuzla Viaport Marina'daki 'Boat Show'da görüntülenmiş ve '6 milyon liraya tekne aldı' iddiaları da art arda gelmişti. Ancak başarılı komedyenden, çıkan haberlere jet yalanlama gelmişti. Şahan Gökbakar’ın yalanı Göcek’te ortaya çıktı! Gökbakar, ‘Almadım’ dediği teknesiyle tatil yapıyor. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt ünlü komedyenin teknesini kaleme aldı. İşte o yazı…

Belki hatırlarsınız; 'Recep İvedik' filmleriyle şöhreti yakalayan Şahan Gökbakar, Ekim ayında Tuzla Viaport Marina'daki Boat Show'a gitmişti. Hakkında çıkan '6 milyon liraya tekne aldı' iddiasını ise yalanlamıştı. Ancak yalancının mumu yatsıya, Gökbakar'ınki ise yeni teknesini suya indirinceye kadar yandı!

Bir arkadaşım; Şahan Gökbakar'ı ve ailesini, almadığını iddia ettiği Absolute Navetta 52 model lüks yatı ile geçen hafta Göçek'te gördüğünü söyleyince araştırdım. Meğer Gökbakar, Ekim'de beğenip el sıkıştığı teknesini Nisan başında Deniz Yatçılık'tan teslim alarak suya indirmiş ve Göçek'e götürmüş. 14 Nisan'da da ailesiyle birlikte Göçek'te yaz sezonunu açmış. Her fırsatta, teknesini demirlediği Göçek'te soluğu alıyormuş. 

Şahan Gökbakar'ın Ekim ayında satın aldığı ve birkaç değişiklik istediği yeni teknesi, 16 metrelik bir yaşam alanı sunuyor. Only Good Vibes adlı teknede 3 +1 kamara bulunuyor.

Teknesine nazarlık gibi isim koymuş

Bu arada nazardan çok korktuğunu her fırsatta dile getiren Şahan Gökbakar, yeni cicisine Only Good Vibes adını vermiş. 'Sadece yapıcı düşünceler' şeklinde Türkçe'ye çevrilebilecek bu sözün bizdeki karşılığı 'nazar değmesin' gibi bir şey... Ne diyelim, Allah kazasız belasız, iyi günlerde kullanmak nasip etsin ama yalana ne gerek vardı Şahan Gökbakar! ! !


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler