'Altın Adam' Kerem Bürsin!

12.8.2017
'Altın Adam' Kerem Bürsin!
Kerem Bürsin’in yıldızı Hollywood'dan önce Çin’de parladı.

Kerem Bürsin’in şöhreti Çin’e kadar uzandı. Genç oyuncu, ‘Hou Gong Gui Ying’ isimli bir Çin filminde rol aldı. Bürsin filmde ‘Adam’ karakterini canlandıracak.

En son 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' dizisinde rol alan Kerem Bürsin'in, dizinin bitmesinin ardından hangi projede yer alacağı merak konusuydu. Adı birçok yeni dizi ve filmin kadrosunda geçen genç oyuncu, herkesi şaşırtan bir projeye imza attı.

Aksiyonu bol bir film

Eğitim hayatını ABD'de tamamlayan oyuncu, Hollywood'dan önce Çin sinema sektörüne girdi. Kerem Bürsin'in gözlerden uzak olduğu zamanda boş durmadığı ve Çin yapımı 'Hou Gong Gui Ying' isimli bir filmde oynadığı ortaya çıktı. 'IMDB.com'da yer alan bilgilere göre Bürsin'in oynadığı Çin yapımı filmi dünyaca ünlü yönetmen Antony Szeto yönetti. Aksiyon ve gerilim tarzındaki filmde 'Adam' isimli bir karaktere hayat veren Bürsin'in uzun süredir aldığı boks ve dövüş derslerini bu filmdeki sahnelerinde kullandığına kesin gözüyle bakılıyor... Filmin vizyon tarihi ise 31 Ekim.

'Kerem Lee'

Son oynadığı 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' dizisnde de bir boksörü canlandıran Bürsin'e, Çin yapımı filmde de dövüş sahnelerinde yer alacak olması sebebiyle 'Kerem Lee' yakıştırması yapıldı. Bilindiği gibi Bürsin, dövüş filmlerinin efsane aktörü Bruce Lee'nin de hayranı..

Ekim sonunda Çin ve tüm dünyada vizyona girecek olan filmi, dünyaca ünlü yönetmen Antony Szeto yönetti. Aksiyon ve gerilim tarzındaki filmin afişi de hazır. Projenin kadın yıldızı ise Hollywood filmlerinde de rol alan Juju Chan.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler