Anadolu efsanesi Alkarısı; cinnet geçirtmeye geliyor!

17.6.2015
Anadolu efsanesi Alkarısı; cinnet geçirtmeye geliyor!
Anadolu efsanesi Alkarısı; cinnet geçirtmeye geliyor! 'Alkarısı: Cinnet' diken üstünde izlenecek.

26 Haziran'da korku severler ile buluşacak olan Alkarısı: Cinnet ’in başrolünde korku filmlerinin aranılan yüzü Sanem İşler yer alıyor. Genellikle lohusa kadınlara ve atlara musallat olduğu rivayet edilen ve anlatılarda uzun saçlı, çirkin bir kadın olarak tasvir edilen Alkarısı: Cinnet ‘in hikâyesi;Ammar: Cin Tarikatı ve Azazil: Düğüm’ün senaristlerinden Alper Kıvılcım'a ait. Filmin yapımcılığını ise;Korku türünde markalaşan yapımlarıyla tanınan Bilal Kalyoncu üstleniyor.

Yönetmenliğini Muzaffer Gülçek'in üstlendiği filmin konusu ise şöyle;Dilara, 7 aylık hamiledir. İşten doğum iznine ayrılmış artık doğumu için evde dinlenerek geçireceği döneme girmiştir. Fakat eve kapandığından beri peşini bırakmayan kâbuslar ona hamileliği zehir edecektir. Seyirci film boyunca kâbusların altında en yakın arkadaşının, kaynanasının hatta zamansız gelen çocuğun eşi üzerinde yaptığı baskı yüzünden eşinin oyunlarını ararken korku dolu dakikalar yaşayacaktır.

Diken üstünde izlenilecek film 'Alkarısı: Cinnet' Filmde Alkarısı’nın seyirciye verdiği huzursuzluk ile filmin korku türünün en iyi örneklerinden biri olarak hafızalara kazınacağı bekleniyor.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


>> >> Anadolu efsanesi Alkarısı; cinnet geçirtmeye geliyor!

Haberler


Vizyondaki Filmler