Anne dizisinin kötü karakterinden şaşırtan itiraflar

23.6.2017
Anne dizisinin kötü karakterinden şaşırtan itiraflar
'Hadi Be'nin konuğu, 'Anne' dizisindeki başarılı oyuncu Berkay Ateş oldu.

'Anne' dizisinde canlandırdığı 'Cengiz' karakteriyle son dönemde adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Berkay Ateş'ten çarpıcı itiraf.

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, 'Anne' dizisinde canlandırdığı 'Cengiz' karakteriyle son dönemde adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Berkay Ateş oldu.

'Tiyatro için matematik bölümünü bıraktım'

Konservatuara gitmek ve tiyatro yapabilmek için üniversitede okuduğu İstatiksel Matematik Bölümünü bıraktığını belirten Berkay Ateş, 'Konservatuara gitmek ve tiyatro yapabilmek için İstatiksel Matematik Bölümünü bıraktım. Oyunculuğu sürekli kötü adamı oynamak için değil, her türlü rolü oynamak için yapıyorum' dedi.

'Büyükada'ya taşındım'

Şehir içindeki karmaşayı sevmediğini ve yıllardır Büyükada’da yaşadığını dile getiren ünlü oyuncu, 'Şehirde oturmak yerine adada yaşamayı tercih ediyorum. Burgazada'da oturdum, daha sonra araba olmadığı için Büyükada'ya taşındım. Çocuğumun da adada yaşamasını istiyorum' şeklinde konuştu.

'Galatasaray'ı reddettim'

11 yıl futbol oynadığını açıklayan Ateş, 'Galatasaray’dan transfer teklifi geldi, ama üniversite okuyacağım diye reddettim” ifadelerini kullandı.

'Cannes'e gitmek istiyorum'

Gerçekleştirmek istediği hayalleri olduğunu ve sevdikleriyle dünyayı gezmeyi çok istediğini vurgulayan başarılı oyuncu, 'Hayallerim var. Sevdiğim insanlarla dünyayı gezmek istiyorum. Daha adil bir ülkede yaşamak ayrıca işimle ilgili Cannes’e gitmek ve yazdığım bir oyunun da dünyada oynanmasını istiyorum' dedi.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler