Anneler Günü yaklaşıyor

21.4.2015
Anneler Günü yaklaşıyor
Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü yaklaşmakta.

Bu yazımızda biz de sizler için Anneler Günü’nün de etkisinde kalarak annenizin değerini daha iyi anlayabileceğiniz filmleri ve Anneler Günü için önerilerimizi derledik. Belki siz de bu filmlerden birini ya da birkaçını seçerek evinizde annenize bir Mini Anneler Günü Film Festivali düzenler ve onun güzel bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

İşte sizing için seçtiğimiz filmler;

 

Throw Momma From the Train (1987)

 

Annesinin yıllardır süregelen baskısından ve otoritesinden kurtulmaya çalışan bir adam en sonunda dayanamayarak annesini ortadan kaldırmaya karar verir. En sonunda karısını ortadan kaldırmayı kafasına koyan bir adamla iş birliği yapmaya karar verirler ve filmimizin eğlenceli hikayesi başlar. Danny De Vito, Billy Crystal ve anne rolünde Anne Ramsey’in unutulmaz performansı da ayrıca filmi çekici kılıyor. Film sona erdiğinde gülmeye doyacak ve annenizin değerini bir kez daha anlayacaksınız

 

Bambi (1947)

 

Akıllara kazınmış kareleriyle işte karşımızda Bambi. Biraz eskilerden de olsa eğlenceli ve nostaljik bir Anneler Günü geçirmek için ideal bir film. Minik Bambi ormanın derinliklerinde hayata tutunmaya çalışırken, bir annenin ne kadar fedakar olabileceğini muhteşem bir şekilde dile getiriyor. Filmi izledikten sonra Bambi’nin annesinin repliklerinin hiç çıkmamacasına hayatınıza kazınacağına hiç şüphemiz yok

 

My Sister’s Keeper (2009)

 

Kadrosunda Cameron Diaz ve Alex Baldwin gibi önemli oyuncuları barındıran 2009 Hollywood yapımı film, lösemi hastası bir kızları olan ailenin başından geçenleri anlatıyor. Bu filmed, ne olursa olsun kızını hiç bir şekilde yalnız bırakmayan bir annenin dramını izleyebilirsiniz. Filmde lösemiye yakalanan küçük kızla birlikte annesinin verdiği mücadele çok başarılı bir şekilde aktarılıyor. Daha duygusal bir Anneler Günü geçirmek isteyen okuyucularımız için çok iyi bir seçenek olabilir.

 

 

Anneler Günü için film tavsiyelerimiz bu kadardı. Ama durun! Daha tavsiyelerimiz bitmedi. Anneler Günü’nde sadece film izlemekle kalmayıp annenize ufak da olsa bir hediye almak onu mutlu etmeye yetecektir.

 

Bu yaşınıza kadar hayatınızı kolaylaştırmak için elinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışan annenize 1 gününüzü ayırarak ona ne kadar çok değer verdiğinizi hissettirin. Üstelik ona hayatını kolaylaştıracak Anneler Günü hediyeleri arasından birini kolayca seçebilirsiniz.

 

Hediye seçimi konusunda ise n11 sizi düşünmüş ve Anneler Günü hediyesi alırken, seçiminizi kolaylaştıracak ürünleri burada bir araya toplamış.

 

Şimdiden bütün annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

 

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler