'Annemin Yarası' filmi bomba gibi geliyor!

1.2.2016
'Annemin Yarası' filmi bomba gibi geliyor!
'Annemin Yarası' filmi bomba gibi geliyor! İddialı yapımın fragmanı nihayet paylaşıldı.

Bu sezonun merakla beklenen projeleri arasında yer alan “Annemin Yarası” filminin fragmanı dün akşam görücüye çıktı.

Başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası”, güçlü kadrosu ve çarpıcı hikaye örgüsü ile vizyona hazırlanıyor. 

On sekiz yaşındaki Salin’in (Bora Akkaş) hayalindeki yuvayı bulmak  üzere hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkmasıyla başlayan ve unutulmuş bir maziyle birbirine bağlanan iki aileyi yeniden karşı karşıya getiren filmin çekimleri geçtiğimiz Ağustos aynın ortasında Sırbistan’da tamamlanmıştı. 

200 kişilik teknik ekibin 45 çekim gününde tamamladığı filmin tamamı yurt dışında ve 60 farklı mekanda çekildi. 

Yapımcılığını BKM Film’in, yönetmenliğini ise Ozan Açıktan’ın üstlendiği “Annemin Yarası” çok yakında sinemalarda…. 

İşte Annemin Yarası'nın Kahramanları;

Borislav (Ozan Güven) : Belgrad yakınlarında küçük bir çiftlik sahibi. Karısına son derece aşık. Avlanmayı, eğlenmeyi ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven kendi halinde bir adam.

Marija (Meryem Uzerli) : 30’lu yaşların başında, elinden her iş gelen, çocuklara düşkün, kendisi güzel olduğu kadar etrafındaki insanların hayatını da güzelleştiren Sırp asıllı genç bir kadın.

Nerma (Belçim Bilgin) : Marija ile aynı yaşlarda olan Nerma, Marija’nın aksine içine kapanık, az konuşan bir kadın. Küçük ailesi ile kendi halinde yaşıyor.

Mirsad (Okan Yalabık) : Hayatını eşine ve çocuğuna adamış kalender bir ayakkabı tamircisi. Yokluk ve yoksunluğuna rağmen mutlu ve umutlu.

Salih (Bora Akkaş) : 18 yaşında genç bir adam. Ailesini bulmak üzere hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkıyor. Meraklı, duygusal ve mücadeleci.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler