Ant-Man and the Wasp’tan ilk fragman yayınlandı

31.1.2018
Ant-Man and the Wasp’tan ilk fragman yayınlandı
Marvel'den “Ant-Man and the Wasp”ın ilk resmi fragman görücüye çıktı.

2015’teki ilk filmiyle izleyiciler ve eleştirmenler tarafından beğenilen “Ant-Man” dünya çapında 519 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. İkinci filmde Peyton Reed yönetmenlik koltuğuna geri dönerken, oyuncu kadrosuna da yeni isimler katılıyor.

Başroller Paul Rudd ve Evangeline Lilly’e ilk filmden Michael Peña, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, David Dastmalchian, Vanessa Ross ve Michael Douglas eşlik ederken, Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen, Walton Goggins, Laurence Fishburne ve Randall Park da kadroya yeni katılan isimler arasında. Devam filminin senaryosunda bu sefer başrol Paul Rudd’un da imzası bulunuyor.

Captain America: Civil War’dan sonra, Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olarak yaptığı seçimlerin sonuçlarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır.

Ant-Man and the Wasp, ülkemizde 6 Temmuz’da vizyona girecek.
Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler