Arabalar 3 filminden 3 yeni karakter

13.3.2017
Arabalar 3 filminden 3 yeni karakter
Arabalar 3'ün korkutucu, başarılı ve dahi karakterleri ile tanışın.

Disney iddialı film serisi Arabalar/Cars filminin 3. ayağı olan Arabalar 3 filminde yer alacak 3 yeni karakteri tanıttı. Natalie Certain, Sterling ve Fritter isimli 3 yeni karakter filme renk ve heyecan katacak. Gelin karakterleri yakından tanıyalım.

Natalie Certain

Natalie Certain son derece saygı duyulan ve sayıları iyi bilen bir istatistik analizcisi. Kitap kurdu ve üstün matematik yeteneği olan Certain, bir yarışçının istatistiklerini değerlendirme becerisiyle puanları topluyor olabilir ama kararlılığın önemini hafife alıyor gibi.

Sterling
 
Sterling, başarılı bir iş arabası, ülkenin en elit eğitim tesislerinden biri olan Rust-eze Yarış merkezini işletiyor. Her daim şık görünen Sterling, mütevazi ve rahat biri gibi görünse de iş iştir ve Sterling bütün yatırımlarının karşılığını almaya kararlı.

Fritter

Thunder Hollow Speedway derbisinin yerel efsanesi. Fritter’ın yenilmez okul otobüsü göz korkutucu olabilir ama genelde rakiplerinin yoldan sapmasını sağlayan asıl şey yarattığı kıyamet bulutu, çok keskin dur tabelası ve kurbanlarının plakalarından oluşan çılgın koleksiyonu.

Arabalar 3 ülkemizde 16 Haziran 2017'de vizyona girecek.


En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler