Arabalar 3 karakter görsel ve videoları yayınlandı

10.1.2017
Arabalar 3 karakter görsel ve videoları yayınlandı
Filmin 3 ana karakterini tanıyalım.

Disney-Pixar Arablar 3 filminden 3 kahraman karakterini daha yakından tanıtan paylaşımlar yaptı. Şimşek McQueen, Cruz ve Jackson Storm hakkında bilgi sahibi olacağımız poster ve videolar yayınlandı. Tanıtıcı bilgiler eşliğinde gelen paylaşımlar meraklıları için çok ilginç şeyler içeriyor.

Şimşek McQueen

Şimşek McQueen, kaputunun altında beş Piston Kupası galibiyeti olan bir dünya şampiyonu ve modern çağın yarış efsanesidir. Bir anda kendisini, sadece bu spordaki hükümdarlığını değil, onu oraya getiren özgüveni de tehdit eden yeni bir nesille karşı karşıya bulur. Tekrar birinciliğe geçmeye kararlı olan 95 Numara’nın yarışma aşkının, hayatının dönüşünü yapmayı ateşleyecek kadar güçlü olup olmadığına karar vermesi gerekmektedir.

Cruz

Cruz, Rusti’nin Yarış Merkezi’ndeki neşeli ama aynı zamanda biraz acımasız olan alışılmadık bir eğitmendir. Pistleri ağlatmak için takımını uzman bir şekilde yetenekli acemiler ve son teknoloji aletlerle doldurmuştur ama uzun zamandır idolü olan Şimşek McQueen geldiğinde neredeyse stop eder. Onun zirveye geri dönüş yolunu bulmasına yardım etmeyi çok istese de rekabetin artık eskisinden daha hızlı olduğunu biliyordur ancak zafer hala sadece hıza mı bağlıdır acaba?

Jackson Storm

Jackson Storm, hızlı, gösterişli ve yarışmaya hazır... Yeni nesil yarışmacılar için ön sırada gelen Storm’un sessiz özgüveni ve kendini beğenmiş tavrı sinir bozucu ama benzersiz hızı bu sporu baştan tanımlayacak nitelikte... Tekniği kusursuzlaştırmak ve hız artırmak için programlanmış ileri teknoloji simülatörlerle antrenman yapan Jackson Storm resmen yenilmez olmak üzere üretildi- ve bunu biliyor.


En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler