Arif V 216'dan karne mesajı

22.1.2018
Arif V 216'dan karne mesajı
Cem Yılmaz'dan ve Ozan Güven kendi karneleriyle öğrencilere mesaj verdi.

Komedyen Cem Yılmaz ile Arif V 216'nın başrollerinden biri olan oyuncu Ozan Güven kamera karşısına geçerek karne günü mesajı verdi.

Karnelerini kamera karşısında gösterirken, Cem Yılmaz, 1979 yılında aldığı ilk karneyi de paylaştı.

Eğitim yılında yarıyıl tatiline girilmesiyle birlikte Cem Yılmaz sosyal medya hesabından bir video yayınladı. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarına ait karnelerini gösteren Yılmaz'a Ozan Güven de eşlik etti. İki isim öğrencilere başarı dilerken tavsiyelerde de bulundu. 

Aldığı belgeleri gösteren Cem Yılmaz, bir teşekkür belgesinin altında 'bir şey değil' diye yazdığını anlattı. Türkiye'nin en komik adamlarından olan Yılmaz, komedyen olacağının sinyalini verdiği o yazıdan '1990... Bir Cem Yılmaz esprisi! Teşekkür belgesinin altına ne yazmışım? Bi şey değil! Vay vay vay! Ne espri! ' sözleriyle bahsetti.

Şu sıralar beyazperdede Arif V 216 filmiyle boy gösteren ikiliden Yılmaz, Instagram'dan yayınladığı video'yu filme gönderme yaparak, 'Takdir V Teşekkür! İyi tatiller' notuyla paylaştı.

İkili, 'Herkese okullar açıldıktan sonra başarılar diliyoruz, tatilde keyfinize bakın. Dersler düzelir, mühim olan iyi öğrenci olmak' derken, 'Kara kara düşünmeye gerek yok, gençliğiniz kıymetini bilin' mesajı verdiler.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler