Arka Sokaklar yeni sezonu sürpriz bir isimle açıyor!

20.11.2015
Arka Sokaklar yeni sezonu sürpriz bir isimle açıyor!
Dizinin oyuncu kadrosuna yeni sezonda Oya Akar da dahil oldu.

İşte Rıza Baba’nın yeni ekip arkadaşı

Uzun bir aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanan Arka Sokaklar, kadrosuna sürpriz bir ismi dahil etti.

Dizinin yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak. Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosuna yeni sezonda Oya Akar da dahil oldu.

Rıza baba ve ekibi Taşlıtepe'de!  

Genç oyuncu Selin Komiser karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Zafer Ergin, Şevket Çoruh Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve Özlem Çınar’dan oluşan Arka Sokaklar ekibi yepyeni maceralarıyla yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yeni sezonda uyuşturucu taciri Timur’u ellerinden kaçıran ekibin tayini İstanbul’un en olaylı yeri, Taşlıtepe’ye nam-ı diğer Cellattepe’ye çıkacak.Yapımını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, başrollerinde;Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş’ın oynadıkları dizinin yarın akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünün konusu şöyle;

Arka Sokaklar ekibi, ufak bir ihmalleri sonucu Asya – Avrupa arasında uyuşturucu ticareti yapan Timur’u ellerinden kaçırırlar. Daha sonra hata üzerine hata yapmaları sonucu, Rıza Baba hariç İç İşleri Bakanlığı’nın emri ile İstanbul’un en olaylı kazası, Taşlıtepe’ye nam-ı diğer Cellattepe’ye tayinleri çıkar.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler