Aşk Tesadüfleri Sever 2'de sürprizler hız kesmiyor!

20.08.2019
Aşk Tesadüfleri Sever 2'de sürprizler hız kesmiyor!
Çekimleri devam eden Aşk Tesadüfleri Sever 2 kadrosuna sürpriz isimler!

Merakla beklenen Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin çekimleri sürerken, oyuncu kadrosuna katılan sürpriz isimler de açıklanmaya devam ediyor.

 

Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan 'Aşk Tesadüfleri Sever 2', geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960'lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkarırken bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatacak.

Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak'ın yönetmenliğini birlikte üstlendikleri filmde, usta oyuncular Uğur Polat Zuhal Olcay'la, Levent Can Eli Mango'yla, Erkan Can ise Hülya Gülşen Irmak'la karşılıklı oynayacak.

Tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesiyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanan 'Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin başrollerini başarılı oyuncular Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz paylaşıyor. Filmin sürpriz isimlerle dolu zengin kadrosuna başrollerin yanı sıra, Zuhal Olcay ve Türkü Turan'ın ardından usta oyuncular Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Hülya Gülşen Irmak ve Eli Mango da dahil oldular.

Hikâyesi ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak'a ait olan 'Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin senaryosu yine Nuran Evren Şit'in imzasını taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak ile İpek Sorak birlikte oturuyor. Beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının ardından çekimleri 21 Temmuz'da başlayan film, Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığında hayata geçiriliyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020'de vizyondaki yerini alacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler