“Aşk Yalanı Sever”in ilk bölümünü tüm kadro birlikte izledi

5.04.2016
“Aşk Yalanı Sever”in ilk bölümünü tüm kadro birlikte izledi
Bölüm bitiminde tüm ekip kutlama yaptı.

Aşk Yalanı Sever dizisinin başrol oyuncuları;Buse Arslan, Eren Hacısalihoğlu, Seda Güven, İsmail Ege Şaşmaz ve usta oyuncu Arif Erkin’in de aralarında bulunduğu dizi ekibi, 4 Nisan Pazartesi akşamı, tüm Türkiye ile aynı anda diziyi birlikte izledi. Dizinin ana çekim mekanı olan İstanbul Akvaryum Kompleksi’nde bulunan Crowne Plaza Florya Oteli’nde ilk bölümü heyecanla izleyen ekip sonrasında yapılan kutlamada da oldukça eğlendi.

İlhan Şeşen, Ünal Silver, Zuhal Yalçın gibi başarılı isimlerin de yer aldığı, yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği romantik komedi türündeki aile ve aşk üzerine kurulu bir fedakarlık hikayesi olan yeni dizinin ilk bölümü için Eren Hacısalihoğlu “Çok iç ısıtan, içimize sinen bir iş oldu” dedi. Seda Güven ise ilk günden beri oldukça uyumlu ve eğlenerek çalıştıklarını belirterek;“Umarız bu samimiyeti ekranlara da yansıtmayı başarmışızdır ve herkes dizimizi çok beğenmiştir” dedi.

Yepyeni dizi Aşk Yalanı Sever en komik, en romantik ve en duygusal anlarıyla Pazartesi akşamları 20.00’de FOX’ta yayınlanacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler