Asla Vazgeçmem 2. bölüm fragmanı yayınlandı

13.2.2015
Asla Vazgeçmem 2. bölüm fragmanı  yayınlandı
Tolgahan Sayışman'ın başrol oynadığı dizide heyecan ve gerilim devam edecek.

Show TV’ni yeni dizisi Asla Vazgeçmem’in 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Tolgahan Sayışman’ın başrolünde oynadığı dizinin 2. bölümünden ilk görüntüler.

Asla Vazgeçmem 1. bölümünde neler yaşandı?

‘Kavuştuk Derken Ayrı Düşen,  Ama Asla Vazgeçmeyen İki İnatçı Kalbin Hikayesi’
Asla Vazgeçmem’in birinci bölümünde;Babasının ölümüyle kimsesiz kalan Nur, İstanbul’un sayılı çiftliklerinden Kozan Çiftliği’nde çalışan halasının yanına sığınmak zorunda kalır. Kozan Çiftliği, katı kuralları ve odalarında fısıldanan büyük sırrıyla, Yiğit Kozan’ın yıkılmaz kalesidir.

Nur’un çiftlik sahibi Yiğit Kozan’la tanışması ise, çiftliği altüst edecek fırtınalı günlerin habercisidir.  Nur, ilk andan beri çiftlik sakinlerinin tepkisini çekerken, Yiğit’in, anne hasreti ile kavrulan küçük oğlu Mert’le sıcacık bir yakınlık kurar. Ancak, sert mizacı ve fevri tavırlarıyla çevresine nam salmış Yiğit’le, inatçı ve dik başlı Nur’un yıldızları ilk andan beri barışmaz… Taa ki aralarındaki çekişmenin, yıldırım aşkının ta kendisi olduğunu kabullenmelerine kadar.

İnatçı aşıklar, kaplerinin sesine önce tüm güçleriyle direnir sonra da teslim olurlar ama… Yiğit’in Nur’dan sakladığı büyük sırrın gölgesi aşıkları tam da kavuştuk derken kaçınılmaz bir ayrılığa sürükler. Rüya gibi başlayan yıldırım aşkının kahramanları, birbirlerinden asla vazgeçmedikleri bir kabusa uyanır.

Asla Vazgeçmem’de başrolleri;Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Nihat Durak’ın oturduğu dizide, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Ümit Yesin, Hülya Gülşen Irmak, Yağızkan Dikmen ve Poyraz Bayramoğlu rol alıyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler