Aslan Kral'dan gövde gösterisi!

10.07.2019
Aslan Kral'dan gövde gösterisi!
Disney'in yeni Aslan Kral filminin dublaj sanatçıları bir araya geldi.

İlk çevrimi 1994 yılında yapılan ve vizyona girdiği yıl tüm dünya genelinde yaklaşık 1 milyar dolar hasılatla gişeleri kasıp kavuran The Lion King / Aslan Kral'ın yeniden çevrimi iddialı geliyor.

19 Temmuz’da vizyona girecek olan Aslan Kral filminin yeniden çevriminden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Filmin orijinal seslendirme sanatçılarının tamamının bir arada olduğu yeni bir fotoğraf Disney tarafından yayınlandı.

Yayınlanan fotoğrafta; Billy Eichner (Timon) , Shahadi Wright Joseph (Genç Nala) , JD McCrary (Genç Simba) , Seth Rogen (Pumbaa) , Florence Kasumba (Shenzi) , Donald Glover (Simba) , Beyoncé Knowles-Carter (Nala) , Alfre Woodard (Sarabi) , Chiwetel Ejiofor (Scar) , John Oliver (Zazu) , Keegan-Michael Key (Kamari) ve Eric André (Azizi) yer alıyor.

Filmin konusu

Jon Favreau’dan, tamamen yeni “Aslan Kral” filmi, geleceğin kralının doğduğu, Afrika savanlarına uzanan yolculuğu konu alıyor. Babası Kral Mufasa’yı örnek alan Simba, soylu kaderinin yolundan gitmeyi seçer. Ancak, bu yavru aslanın gelişini kraliyetteki herkes sıcak karşılamaz. Mufasa’nın kardeşi ve tahtın önceki varisi olan Scar, kendi planlarını yapmıştır. İhanet, trajedi ve oyunla yıkıma dönüşen Pride Rock savaşı, Simba’nın sürülmesine sebep olur. Simba, yeni birkaç arkadaşının da yardımıyla, büyümenin ve ona ait olan şeyi geri almanın yolunu bulmak zorundadır.

Filmde Simba’yı Donald Glover, Nala’yı Beyoncé Knowles-Carter, Scar’ı Chiwetel Ejiofor, Mufasa’yı James Earl Jones, Timon’u Billy Eichner ve Pumbaa’yı Seth Rogen seslendiriyor.

Muhteşem karakterlere en gelişmiş film teknikleriye, tamamen yeni bir şekilde tekrar hayat veren Aslan Kral filmi 19 Temmuz’da sinemalarda!


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler