Assassin’s Creed'ten yeni Türkçe fragman geldi!

25.10.2016
Assassin’s Creed'ten yeni Türkçe fragman geldi!
Popüler oyun şimdi sinemalarda...

Dünyaca ünlü bilgisayar oyunundan uyarlanan Assassin's Creed yeni Türkçe fragmanını beğeniye sundu. Assassin’s Creed Bilgisayar oyununun tüm dünyada büyük bir satış rakamına ulaşmasından sonra yapımcılar kısa bir film çekmeye karar vermiş fakat, çoğu çevrelerce filmin uzun metraj olması gerektiği savunulmuştu Bunun üzerine yapımcı firma gecikmeden kolları sıvamış ve iyi bir castla film çekimlerine başlanmıştı.

Michael Lesslie’nin orijinal senaryosundan çekilen filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken filmin başrolündeki suikastçi Callum'u ise Michael Fassbender canlandırıyor. Filmin kadrosunda Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Michael K. Williams gibi isimler yer alıyor.

Genetik kodunun kilidini kırması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanya'sında yaşayan atası Aguilar'ın maceralarını kendi hafızalarında yer alacak kadar canlı bir şekilde deneyimler. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler'in soyundan geldiğini öğrenen genç adam yeni kazandığı beceriler ile baskıcı ve güçlü organizasyon Templer'ın karşısına çıkar. Callum, günümüzde de varolan Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübesini kullanacaktır.

Assassin’s Creed ülkemizde 23 Aralık 2016'da vizyona girecek.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler