Atakan Alaçatı'da tatilde

12.7.2016
Atakan Alaçatı'da tatilde
Survivor şampiyonu Ezgi'yle tatile çıktı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2016'nın şampiyonu Avatar Atakan lakaplı Çağan Atakan Arslan, yarışmanın ardından Çeşme'de tatile çıktı. Zorlu mücadelelerin ardından denizin ve güneşin tadını çıkan Atakan tüm gün su sporlarıyla ilgilendi.

Şov yaptı

Çağan Atakan Arslan önceki gün Çeşme'de objektiflere takıldı. Denizde Jet-Ski ile adrenalin yaşayan Atakan, yaptığı şovlarla da tatilcilerin dikkatini üzerine çekti.

Atakan, akşam saatlerinde ise Survivor'dan tanıştığı yarışmacı arkadaşları Damla, Zafer ve Ezgi ile Alaçatı'daydı.

Aşk iddiaları vardı

Atakan ile Ezgi'nin Survivor adasında aşk iddiaları gündem olmuştu. İkilinin yarışmanın ardından biraraya gelmesi iddiaları daha da kuvvetlendirdi. Ezgi Survivor'a vedasında Atakan'la vedalaşırken sosyal medyada ikilinin aşkı günlerce konuşulmuştu.

1 haftadır Çeşme'de

6 aylık Survivor mücadelesinin ardından yaklaşık 1 haftadır Çeşme'de bulunan ve aynı zamanda Kick boks ve Muay Thai sporcusu olan Atakan Arslan'ın bugüne kadar yaptığı 66 maçtan 50'si nakavt olmak üzere 58 galibiyet ve 8 mağlubiyeti var. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan, Survivor yarışması öncesinde modellik de yapıyordu.


En Son Haberler


Haberler