Ateş filminin fragmanı görücüye çıktı

14.3.2016
Ateş filminin fragmanı görücüye çıktı
Ateş filminin fragmanı görücüye çıktı 'Ateş' 15 Nisan'da vizyona giriyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliği Haluk Piyes’in yaptığı 'Ateş' filminin merakla beklenen fragmanı nihayet görücüye çıktı. Sosyal medyada paylaşılan fragmanı izleyenler;olumlu yorumlarda bulundu.

Türkiye'nin başarılı oyuncularının yer aldığı filmde, Haluk Piyes, Büşra Ayaydın, Eren Hacısalihoğlu, Sacide Taşaner, Selahattin Taşdöğen, Meltem Miraloğlu, Muhammed Cangören, Özay Fecht, Hakan Eksen, Tamer Yiğit gibi oyuncular  performanslarıyla göz dolduruyorlar.

“Ateş” filminin çekimleri bir yıllık hazırlık süresi sonrasında 3 haftada tamamlandı. Çekimler için İstanbul’un Cihangir, Tophane, Karaköy, Beyoğlu, Galata ve Tarlabaşı semtlerindeki birçok mekân kullanıldı. Filmin müzikleri ise Almanya’da yapıldı.

Filmin Konusu:
Ateş ve Yavuz Cihangirli ve Tophaneli iki yakın arkadaştır. Ortak noktaları geçmişlerindeki bir hatanın bedelini en sevdikleriyle ödemek zorunda kalmış olmalarıdır. Annesi gibi tiyatrocu olmak isteyen Ateş, girdiği hiçbir işte haksızlığa tahammül edememiş ve kendi doğrusu için hiç bir kavgadan çekinmemiştir. Taksici arkadaşı ve eski kulağı kesiklerden Yavuz onu bu durumdan vazgeçirmeye çalışır;ancak o da Ateş gibi yeni bir hayata başlamadan önce geçmişteki hesapları kapatması gerekecektir.
Ateş annesiyle olan sorunlu ilişkisinden dolayı içine kapanık ve karanlık bir hayat sürdürürken Aleyna’yla karşılaşır... Aleyna, aile baskısından İstanbul’a kaçmış, iş arayışı içerisinde karşılaştığı olaylardan hayatın acımasız gerçeğiyle yüzleşmiştir. Ama artık yalnız değildir. Ateş aşkı uğruna her türlü zorluğa rağmen kendi hayatını Aleyna’ya adamıştır.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler