'Avengers 4'ün ismi açığa mı çıktı?

2.07.2018
'Avengers 4'ün ismi açığa mı çıktı?
Marvel filmlerinin görüntü yönetmeni Opaloch sırrı açık etmiş olabilir!

Marvel'in yeni filmi Avengers 4'ün adı yanlışlıkla sızdırılmış olabilir. Hem de birçok Marvel filminde görüntü yönetmeni olarak görev yapan Trent Opaloch tarafından. 

Marvel Sinematik Evreni'nin ünlü görüntü yönetmeni Trent Opaloch, Marvel sızıntıları konusunda 'Yeni Nesil Hulk' Mark Ruffalo ve sempatik Örümcek-Adam Tom Holland'tan geri kalacağa benzemiyor. Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ve son olarak Avengers: Infinity War'da (Avengers: Sonsuzluk Savaşı) görüntü yönetmenliğini üstlenen Marvel gediklisi, büyük bir sırrı istemeden açık etmiş olabilir.

Şu ana dek filmden hep 'Avengers 4' olarak bahsedildi, zira Marvel resmi ismini henüz açıklamamıştı. Ancak görüntü yönetmeni Opaloch'un şahsî internet sitesinde yer alan bir ibare kafaları karıştırmaya yetti. Ünlü görüntü yönetmeni sitesinde yer alan filmografisinde ise Avengers: End Game ismini kullandı. Marvel'dan resmi açıklama gelmemesine rağmen pek çok Marvel hayran sitesinde bu isim dolaşıyordu. Ancak ilk kez filmin prodüksiyonuna bağlı birinden böyle bir ipucu geldi. Şüpheleri asıl artıran nokta ise, Opaloch'ın haberlerin yayılmaya başlamasıyla birlikte filmin ismini silip tekrar 'Avengers 4' olarak listesine eklemesiydi.

Bir başka konuysa filmin çıkış tarihi. Bu konuda bir açıklama yapılmıştı, buna göre film 3 Mayıs 2019'da vizyona girecek. O filmden önce Marvel evreninden Ant-Man and The Wasp'i 6 Temmuz 2018'de, Captain Marvel'i 8 Mart 2019'da izleyeceğiz. Avengers 4'ten sonraki ilk Marvel filmi ise Spider-Man: Far From Home olacak ve 5 Temmuz 2019'da vizyona girecek.

Peki filmde kimler oynayacak? Infinity War'daki oyuncu kadrosuna ek olarak Hawkeye rolünde Jeremy Renner, Wasp rolünde Evangeline Lilly, Ant-Man rolünde Paul Rudd, Happy Hogan rolünde Jon Favreau ve Captain Marvel rolünde ise Brie Larson olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler