Avengers'ten özel video!

3.04.2019
Avengers'ten özel video!
Avengers: Endgame'den vizyona ramak kala özel bir video paylaşıldı.

Marvel Sinematik Evreni'nin Avengers ekibini bir araya getirecek son filmi olan Avengers: Endgame'den özel bir video yayınlandı. Joe ve Anthony Russo kardeşlerin yönetmen koltuğunda oturduğu Avengers: Engame'in yayınlanan özel videosunda Marvel kahramanlarını savaşa hazırlanırken görebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Joe ve Anthony Russo, yayınlanan fragman hakkında konuşmuş ve fragmanda yer alan görüntülerin filmde yer almadığını açıklamışlar ancak paylaşılan video hakkında bir yorumda bulunmamışlardı. Black Widow, Thor, Hulk, Captain America, Iron Man, Hawkeye karakterlerinin tekrar bir arada olacağı filmde ekibe ayrıca Captain Marvel, Nebula, War Machine, Rocket karakterleri de ekibe katıldığına tanık oluyoruz.

Filmin kısa özetine bakacak olursak; 

Avengers Infinity War'un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

Chris Evans'ın Captain America, Robert Downey Jr.'ın Iron Man ve Chris Hemsworth'ün Thor karakterlerine son kez hayat verecekleri Avengers filmi olan Avengers: Endgame, Marvel Sinematik Evreni'nin Türk hayranlarıyla 26 Nisan'da buluşacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler