'Ay Işığı' filminden duygulu bir fragman geldi

27.01.2017
'Ay Işığı' filminden duygulu bir fragman geldi
Ağlama garantili film Oscar'ın güçlü adaylarından.

Bu hafta içinde açıklanan 89. Oscar adaylıkları arasında 8 dalda aday olan Ay Işığı/Moonlight filminden Türkçe fragman paylaşıldı. Film Altın Küre ödüllerinde En İyi Dram Filmi ödülünü almıştı. Ülkemizde ilk olarak 16-26 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul’da, 2-5 Mart 2017 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de gerçekleştirilecek 16.! f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali'nin açılış filmi olarak gösterilecek.

Filmde Trevante Rhodes, Ashton Sanders, Alex R. Hibbert, Naomie Harris, André Holland, Mahershala Ali, Jharrel Jerome, Jaden Piner ve Janelle Monáe gibi oyuncular bulunuyor. “Brother/Sister” üçlemesiyle tanınan Tarell Alvin McCraney’nin hayatından esinlenen “In Moonlight Black Boys Look Blue” adlı oyunundan uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Barry Jenkins oturuyor.

Ay Işığı, insan ilişkileri ve insanın kendini keşfetmesi hakkında zamansız bir film. Ay Işığı, genç siyahi bir adamın çocukluğundan yetişkinliğe kadar Miami'nin zor bir mahallesinde, hayatta kendine yer edinme savaşını ve büyüme hikayesini anlatıyor.

Film 17 Şubat'ta vizyona giriyor.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler