Aykut Enişte'den fragman geldi!

10.05.2019
Aykut Enişte'den fragman geldi!
Komedi filmi Aykut Enişte'den bol kahkahalı fragman ve afiş paylaşıldı.

Ali Kundilli, Ali Kundilli 2, Yok Artık 2 ve Şansımı Seveyim filmleriyle sinema dünyasının yeni komedyeni olma yolunda çıtayı her defasında daha yükseğe taşıyan Cem Gelinoğlu'nun yeni filmi Aykut Enişte'den fragman ve poster yayınlandı. Senaryosunu Cem Gelinoğlu ile birlikte Giray Altınk'un kaleme aldığı komedi türündeki filmin yönetmenliğini ise Onur Bilgetay üstleniyor.

Cem Gelinoğlu'nun başrolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Melis Babadağ, Ege Kökenli, usta oyuncular Müfit Kayacan, Ali Erkazan, Lale Başar, Güven Hokna, Özlem Çakar, Selen Domaç, Ferdi Sancar, Mekin Sezer ve Ecrin Moğultay gibi isimler yer alıyor.

Soyulan dükkanında zarar tespiti yapmaya gelen sigortacı kadın Aykut'tan telefonda babasına onun sevgilisiymiş gibi davranmasını ister. Bunun üzerine babası, kızını ve sevgilisini yemeğe davet edecektir. Bu yemeğin ardından ise olaylar birbirini tanımayan bu ikiliyi evlendirmeye kadar gidecektir. Ancak bir sorun vardır. Aykut zaten başka biriyle evlenmeye hazırlanmaktadır. Bu durumda Aykut, iki farklı ailenin de eniştesi olarak işin içinden çıkmaya çalışacaktır. Aykut, bunu başarabilecek midir?

Aykut Enişte, 24 Mayıs'ta sinemalarda olacak.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler