Baba Nerdesin Kayboldum geri sayımda!

5.9.2018
Baba Nerdesin Kayboldum geri sayımda!
Dram filmi 'Baba Nerdesin Kayboldum' izleyicileriyle buluşmaya hazır!

Baba Nerdesin Kayboldum için geri sayım başladı.

Bireysel bir hikaye üzerinden seyircilerinin yüreğine dokunan ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği yerli dram filmi 'Baba Nerdesin Kayboldum' izleyicilerle buluşmaya hazır!

Başrolde Aşk-ı Memnu dizisinin Beşir'i olarak tanıdığımız Baran Akbulut’un yer aldığı filmin kadrosunda güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, Yiğit Kirazcı, “Tabula Rosa” filminde boy göstermiş olan Bestemsu Özdemir, Tomris Çetinel ve Murat Göksu da yer alıyor.

Bu arada filmde rol alan başarılı ve yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı, Uluslararası Milano Film Festivali’nde Yabancı Film kategorisinde 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' ödülüne layık görüldü.

Ahmet Karaman'ın yönetmen koltuğunu ve senaryosunu üstlendiği film, içsel şeytanlarıyla uğraşan bir adamın kendini arayış hikayesi, herkesin hayatında var olan karakterlerin arasında süregeliyor.

Filmin konusuna gelince;

Aşkın yıllardır sinema sektöründe çalışan bir adamdır. Ancak bir türlü hayal ettiği yerlere gelememiş ve olmak istediği kişi olamamıştır. Hayal kırıklığı içinde yaşayan Aşkın'a bir kötü haber de memleketten gelir. Babası vefat etmiştir. Aşkın, babasının ölümünün ardından memleketine geri döner. Aşkın bir yandan babasının ölümünün acısını çekerken bir yandan da yıllar önce reddettiği hayatına geri dönmesinin yıkımını yaşar. Kendisine sürekli yeni bir yer arayan Aşkın; ailesi, yakın arkadaşı Ali ve onu değiştirmeyi kendisine görev edinmiş Oya arasında yeni bir hayat kurmaya çalışır. Aşkın, değiştirmek istediği bu dünyada düşlediği hayatı kurabilecek midir?

Baba Nerdesin Kayboldum, 7 Eylül'de sinemalarda...


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler

İlgili Resimler


Haberler