Bade İşçil horozlo kamera karşısına geçti

22.3.2017
Bade İşçil horozlo kamera karşısına geçti
Eski Sevgili filminin set fotoğrafları ortaya çıktı.

Başrollerini Bade İşçil ve TolgahanSayışman’ın paylaştığı Eski Sevgili filminin set fotoğrafları ortaya çıktı. Mayısayında vizyona girmesi beklenenfilmin kamera arkası görüntülerindeBade İşçil’i kucağında bir horozla yolculuk yaparken görüyoruz.

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu Bade İşçil’inTolgahanSayışman’la başrollerini paylaştığıEski Sevgili filminin çekim sürecinden renkli kareler yayınlandı. Çekimleri kısa süre önce tamamlanan ve Mayıs ayında izleyici ile buluşması beklenen filmin araba sahnesinde;Bade İşçil’inkucağında bir horozla yolculuk yaptığına, TolgahanSayışman’ın iseşoför koltuğundaki zor anlarına şahit oluyoruz.

TolgahanSayışman’ın Doktor Barış, Bade İşçil’in Feride rolünü üstlendiği, 63 defa ayrılıp barışan bir çiftin hikayesine tanık olacağımız, konusuyla merak uyandıran filmin çekim sürecinden paylaşılan karelerde Tolgahan Sayışman ve Bade İşçil’inselfie çektiği doğal anları da ilgi uyandırıyor.

Merakla beklenen ‘Eski Sevgili’ filmi, yürütücü yapımcılığını Deniz Işık’ın, yapımcılığını Zekayi Kavrazlı veAvniSezen'inüstlendiğiBpn İstanbul ve Play Plus Medyaortakyapımıolarakçekildi. 

 


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler