Barıştıklarını sosyal medyadan ilan ettiler

30.06.2017
Barıştıklarını sosyal medyadan ilan ettiler
Murat Boz, Aslı Enver ile Fahriye-Burak düğününden bir fotoğraf paylaştı.

Geçtiğimiz ay ayrılık kararı aldıkları öne sürülen Murat Boz ve Aslı Enver, önceki gün Bodrum’da objektiflere yansımıştı. Barışmanın resmi fotoğrafı dün gece geç saatlerde Murat Boz'un kişisel sosyal medya hesabından yayınlandı.

Ayrılıkları ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü popçu  Murat Boz ve oyuncu  Aslı Enver çifti,  Fahriye Evcen ve  Burak Özçivit'in düğününe birlikte katıldı. İkili barıştıklarını artık saklamıyor.

Düğüne tekne ile geldiler

Daha önce  Suadiye'de bir kahveciye gittikleri güvenlik kamerası görüntüleri ile ortaya çıkan  Aslı Enver ve  Murat Boz çifti, geçtiğimiz gün gazeteciler tarafından görüntülenmiş ve barıştıkları ortaya çıkmıştı. Ünlü çift barışmalarının üzerine  Fahriye Evcen ve  Burak Özçivit'in düğününe birlikte katıldı. Düğünde tüm gözler, düğün yerine tekne ile gelen  Aslı Enver ve  Murat Boz çiftindeydi.

Fotoğrafı yorumlara kapadı

Gecenin ardından  Murat Boz, kendisine ait instagram hesabından bu kareyi paylaşarak adeta ilan-ı aşk etti.  Murat Boz'un fotoğrafı kullanıcı yorumlarına kapatması ise dikkatlerden kaçmadı.


Haberde Adı Geçenler

En Son Haberler


Haberler